x-kom hosting

jaka graficzna do pł. głownej

johny_fucker
utworzono
utworzono

witam, mam plyte główną gigabyte Ga-81865G775-G(-RH). dokladny opis na stronie: http://www.gigabyte.com.tw/Products/Mother...-8I865G775-G-RH

chce kupic graficzną (mam zintegrowaną;/) RADEON X850 XT 256MB 256Bit GDDR3 1.4ns. moge ją założyć? bedzie działać?

nie orientuje sie juz z tymi ddr taktowaniu itd... chce kupic taka do 250 zł. wiem ze agp...ale co dalej...

prosze o podpowiedz. z gory dziekuje;]

pozdrawiam,

snip91
komentarz
komentarz

Napisz jaki masz procesor i zasilacz.

johny_fucker
komentarz
komentarz

everest:

Typ procesora Intel Celeron D 326, 2533 MHz (19 x 133)

Częstotliwość zegara zewnętrznego 133 MHz

Maksymalna częstotliwość taktowania 3600 MHz

Bieżąca częstotliwość taktowania 2533 MHz

Typ Central Processor

Wartość napięcia 1.4 V

Stan Włączone

Oznaczenie gniazda Socket 775

a zasilacz:

tracer 4 life 400.

opis: http://www.tracer.eu/Products.aspx?GroupID...MenuID=705&

Gość
komentarz
komentarz

Wymien Zasilacz Na Np Modecom MC 350 Lub Chiefteca 400 w bo te no name nie wroza niczego dobrego proponuje opcję nr 2 - karta nie bedzie spowalaniana możesz brać

johny_fucker
komentarz
komentarz

masz pewnosc ze zasilacz padnie? nie chce sie narazac na nastepne koszty ale tez nie chce aby za chwile cos przestalo dzialac....

to wole razem z zasilaczem wydac z 300. zasilacz jakis za 100. no i graf. a może geforce z serii 6800?

johny_fucker1
komentarz
komentarz

w opisie zasilacza pisze "1 x złącze do zasilania kart graficznych PCI Express "

wiec odpada?

heex307
komentarz
komentarz

Nie, dlaczego ma odpaść, w tym 7600gs jako dodatkowe zasilanie podpina się zwykłego molexa, może kiedyś przyda ci się 6-pin.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.