x-kom hosting

Jak uruchomic karte na drugim slocie ?

gordond
utworzono
utworzono

jak uruchomic karte na drugim slocie pci express w plycie Foxconn C51XEM2AA bo karta w pierwszym slocie mi nie dziala, a w drugim dziala tylko ze pisze zeby przelozyc do pierwszego slotu bo nie ma dwoch kart na sli. Da sie to ajkos zmienic w biosie ? albo jakos inaczej ?

olszak
komentarz
komentarz

a połączyłeś te karty mostkiem? w jakim sensie ci ta pierwsza karta nie działa? nie wykrywa ci jej czy jest po prostu uszkodzona?

gordond
komentarz
komentarz

chodzi mi o to ze mam tylko jedną karte. nie chce robic sli, tylko chce przelozyc karte zeby dzialala w drugim slocie pci express bo pierwszy jest chyba uszkodzony, a gdy wloze do drugiego to mi pisze ze nie wykryto dwoch kart wiec prosze przelozyc do slotu pierwszego. a ja chce zeby ona dzialala na drugim.

olszak
komentarz
komentarz

pogrzeb w biosie, wiem że było gdzieś takie ustawienie że wybiera się z jakiego slotu ma być karta czytana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.