x-kom hosting

Problem z HD4850

mistrz933
utworzono
utworzono

Witam.

Mam dośc dziwny problem, mianowicie żadna gra nie chce mi się uruchomic w rozdzielczości mniejszej niż 1024x768 i nie mam pojęcia czym może to byc spowodowane...

Z góry dziękuję za pomoc.

arest
komentarz
komentarz (edytowane)

I tu mamy do czynienia z ludźmi nie do końca dobrze rozwiniętymi, każdy chciałby grać na najwyższych rozdzielczościach ale on? NIE !

Po co, lepiej grać 800/600, jak interesują cię rozdzielczośći rzędu 320/240 to trzeba było kupić Rive TNT 2 a nie Radeona 4850.

Wiem że dostane warna albo nawet ze dwa od razu ale nie mogłem się powstrzymać, po prostu ŻAL

//skoro wiesz ,że dostaniesz warna to po co pisałeś ?

//nie obrażaj innych userów

//warn

mistrz933
komentarz
komentarz

Że jestem dobrze wychowanym człowiekiem to odpowiem grzecznie, widzisz... Niektóre gry niezależnie od sprzętu(Counter-strike) odpalają się automatycznie w rozdziałce 800x600 oraz zmiany w rejestrze i configach gry tego zmienic nie mogą, dlatego "cwaniaku" piszę, że mam z tym problem, a skoro nie mogłeś się powstrzymac przed tą bzdurą co napisałeś to może z chęcią mi odpowiesz na moje pytanie?

A43vil
komentarz
komentarz

A próbowałeś może zmienić rozdziałke pulpitu np na 800 x 600 i uruchomić CS ?

mistrz933
komentarz
komentarz

Tu się pojawia problem, przy rozdzielczości mniejszej od 1024x768 gry(tak samo pulpit) w ogóle po prostu nie działają - monitor mi się wyłącza.

Dobra, pomogła zmiana na 1024x768 :P. Wielkie dzięki.

(+)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.