x-kom hosting

Czy komputer obsłuży tą grafikę ?

Gość
utworzono
utworzono

Witam ! Mam takie pytanie czy mó komputer obsłuży kartę 128 mb ?

Ram 256

Procek 1ghz

Aktualna grafa 32 mb ati

Jak coś jeszcze mam podać to pisać...

A43vil
komentarz
komentarz

A jaką grafikę ?

Akahan
komentarz
komentarz

Najważniejsze to płyta główna i zasilacz :) Potem procesor, żeby karty nie ograniczał.

Gość
komentarz
komentarz

zasilacz hyyba 1..iles a plyta to msi

cooperS
komentarz
komentarz
Zaznaczyłeś te wpisy i nacisnąłeś 'Fix checked'? Jeśli tak to zostały usunięte.

wazne jest jeszcze to i to raczej najwazniejsze ze np. jak kupisz grafike pod PCI-E 16x a masz płyte np. pod AGP to kiszka ;)

Gość
komentarz
komentarz

ja mogę włożyć kartę AGP i Pci-e bo mam dwa wejścia. A chce tą na AGP.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
zasilacz hyyba 1..iles a plyta to msi

Jezei chcesz nowa karte to wymien ten zasilacz.

ja mogę włożyć kartę AGP i Pci-e bo mam dwa wejścia. A chce tą na AGP.

Zapewne masz wejscie AGPx8/x4 a w porty pci nie wlozysz karty graficznej,obsuguja one karty muzyczne lub sieciowe.Chyba ze masz PCI-e x16 sprawdż.

mistrz933
komentarz
komentarz

:|. Chyba nie ma MOBO która ma wejście AGPx8/x4 i do tego PCI-E x16... Albo masz jedno albo drugie.

heex307
komentarz
komentarz

Oczywiście twój komputer spokojnie obsłuży 128mb na karcie graficznej, ale podaj pełną konfigurację, bo jeszcze się okaże, że coś masz za słabe i w ogóle ci komp nie ruszy. Przy okazji jest mobo z agp i pci-e.

http://allegro.pl/item421214109_nowy_asroc..._sklep_wwa.html

Raxen
komentarz
komentarz

Ktore odradzam. Takie kombinacje zawsze sie zle na czyms odbijaja, to AGP nie ma swojej predkosci albo PCI-E, takie hybrydy warto omijac z daleka.

olszak
komentarz
komentarz
Ktore odradzam. Takie kombinacje zawsze sie zle na czyms odbijaja, to AGP nie ma swojej predkosci albo PCI-E, takie hybrydy warto omijac z daleka.

racja, a na dodatek to ta płyta nie ma pci-e x16 tylko x4 czyli będzie spowalniać kartę

jeśli chodzi o temat to nie ma sensu inwestować w grafe bo przez to nic nie osiągniesz przy takich częściach jakich masz w tej chwili, lepiej zbierać na coś nowego

Gość
komentarz
komentarz

płyta MSI MS-6154VA ( 1ISA,3PCI,1AGP,2DIMM,AUDIO,USB)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.