x-kom hosting

Tibia :P

n31T
komentarz
komentarz
Ja gram w cybergaja z koleżanką, n31T - kolego mój, wiesz co to znaczy "czytac ze zrozumieniem"?. Jeżeli tak to przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze co ci napisałem, a dopiero potem pytaj się mnie czy mam problem ze skojażeniem faktów.

(1. nie grałem - nie wiem - nie wypowiadam się

2. nie ma to nic do rzeczy...)

Skąd ty wziąłeś tego WoW'a?????!?!?!??!?!? Stary piszę, że tibia uzależnia a ty mi wyskakujesz z warcraftem...

Kolego, to ty przeczytaj co ja napisałem. Czy ty nie rozumiesz tego że użyłem WoW'a jako przykład ? Aż tak trudno to zrozumieć ? Nie ważne czy wkręcisz się w Tibię, czy w inną grę. Chyba nie trzeba grać w grę aby zrozumieć że można się uzależnić ? Ale jak widać ty jednak tego nie rozumiesz. Więc powodzenia.

A np dlatego, że kiedy rodzice proszą żeby odrobiło lekcje lub koledzy żeby wyszło na dwór odpowiada: NIE KUR** WBIJAM 42,5LVL!!!!!!!!

Jak będziesz grał w GTA czy inne duperele to wtedy powiesz NIE KUR** PRZECHODZE MISJE Z NAPADEM NA BANK !!! Mam nadzieję że w końcu zrozumiałeś to co miałem Ci do przekazania, jeśli nie to trudno, może kiedyś.

@de aztec

Hitler jest niezły :D

pozdrawiam

mistrz933
komentarz
komentarz

Dobra chyba bez kitu nie zrozumiałeś. Czy w temacie masz gdzieś napisane Tibia :P & WoW :P & inne MMORPG? Czy gdybyśmy gadali o fajnych dziewczynach byś wyskoczył z tekstem: ja znam fajniejszego chłopaka?. TO NIE MA NIC DO RZECZY. Napisałem, że tibia uzależnia - NIE BYŁO TAM SŁOWA, ŻE INNE MMORPG NIE!!.

Chyba nie trzeba grać w grę aby zrozumieć że można się uzależnić ?

A można stwierdzic, że danie było dobre, chociaż go na oczy nie widziałem? - raczej się nie uzależnię, nie lubię MMORPG tylko zwykłe RPG typu Newerwinter Night's 2 i Diablo ( za chwile powiesz - kolego, przecież diablo ma battleneta! - widziałem raz - syf więcej do tego nie wrócę). Więc zrozum wkońcu.

"Czytanie ze zrozumieniem - podstawa"

n31T
komentarz
komentarz

Jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś zrozumiał że nie było to o tobie, tylko ogólnie. Ale ty widocznie nie rozumiesz, więc nie będę z tobą polemizował.

pozdrawiam

mistrz933
komentarz
komentarz

Widac, że znów nie zrozumiałeś - to było ogólnie, a na końcu coś tzw. od siebie i chyba każdy z którym byś rozmawiał lub jak to powiedziałeś "polenizował" przyznałby mi rację.

de_aztec
komentarz
komentarz

Skończcie !!! Czy w temacie jest coś wspomniane o kłótniach? Takie coś to na PW sobie załatwiajcie, a tak jak teraz zaśmiecacie forum. W przypadku kontynuacji tej żenady proszę moderatora lub kogoś innego z góry o ostrzeżenia dla tych panów.

mistrz933
komentarz
komentarz

@up

Uznaj mój kolego, że ciebie tu nigdy nie było :D

  • 2 miesiące później...
aXE
komentarz
komentarz

Tibia is SUCKS ! Ja tam uwielbiam - Wywiad z tibiarzem :D

  • 1 miesiąc później...
Arezix
komentarz
komentarz

Tibia jest jak każda inna gra mmorpg tyle że ma gorszą grafikę, we wszystko można się wciągnąć. Np. u mnie w klasie brechtali się z tibii a ja chciałem zobaczyć co to jest i grałem 2-3lata. Obecnie gram tylko czasami z kolegami.

  • 6 miesięcy później...
Nakhy
komentarz
komentarz

Ja do osiągania mam życie realne, nie Tibię :/. Też w to kiedyś grałem, ale zrozumiałem swój błąd. "Sharowałem" z kimś konto, bo nie chciało mi się samemu grać :).

Takie tam dwa wymiary, ale wole już WoW - ale narazie nie mam ochoty i kasy ;P.

oggy31
komentarz
komentarz

Ja też grałem w tibie i nie rozumiem jak można w nią grać 2-3 lata? Grałem tam 2 miesiące mialem 12 lvl i mi się znudziło ;D

Według mnie odtrącają nas od tej gry historię np. że ktos wywalił przez okno monitor , albo zabił matkę XD

Nakhy
komentarz
komentarz

Ponadto nie ma jakoś specjalnej historii, a WoW ma :).

  • 3 miesiące później...
dawid_55
komentarz
komentarz

Ja osobiście to grałem ok. 2 lata i nie jestem zadowolony, ale nie z tibii, tylko z siebie. Byłem nawet uzależniony, grałem po 4-5 godzin dzienie, aż wkońcu postanowiłem że to za dużo czasu pochłania i się ciesze że z tym skończyłem.

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Szczerze ja nie wiem nawet jak ta gra wyglada slyszalem tylko ze kwadratowa. Co do uzależnienia dla mnie każda gra uzależania w zależnosci od psychiki czlowieka bo mojego kumpla np tak pochlonął NFS ze grał po 6h, wszystko zalezy od czlowieka.

@Up

Osobiscie nie rozumiem jak w gre na silniku mario można grać 2 lata i to po tyel godzin, mogę mieć pytanie czysto z ciekawosci co widziałeś w tej grze?

Edytowane przez A43viL
Machej666
komentarz
komentarz

Nie czytałem wszystkiego więc nie w temacie jestem.

Jak się grać w grę nie umie to nawet najlepsza gra jest do dupy.
Gdyby grafikę zmienili to straciło by to sens gry .
A jak ktoś jej jełopem i się "uzależnia" czy robi inne rzeczy jak na Youtubie.pl to jego wina.
;)

W grę się grało, ale jej nie bronię.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Jak ktoś grał kiedyś w tibie to polecam zobaczyć filmik na youtube [url="http://www.youtube.com/watch?v=IXYjbV9yyQc"]NIE MA LEPSZEGO FILMIKU O TIBI :D[/url]

A43vil
komentarz
komentarz

Znam to znam kozackie, takie samo jest też z Call Of Duty MW2

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.