x-kom hosting

Tibia :P

de_aztec
utworzono
utworzono

Tibia – inne nazwy:

* Microsoft Paint Online 2.0 Ultimate SP 2 (wbudowany Microsoft Notatnik Home Edition SP 3).

* Świat dyskietki 3,5".

* World of Atari.

* Prawie jak MMORPG.

* Saper 3.1, tryb multiplayer.

* Loser's saturday (Sobota nieudacznika).

* Ta brutalna gra, po której małe dzieci biją rodziców.

* WoW dla ubogich.

* Śmieszne kwadraciki.

* Władca pikseli – drużyna piksela.

* World of kwadrat.

Zaczerpnięte stąd: Nonsensopedia

maciek9980
komentarz
komentarz

Polecam wszystkim przeczytać na nonsensopedii cały artykuł o Tibii - w niektórych momentach można nieźle się uśmiać.

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

Edytowane przez miskiewicz4343
zoliax
komentarz
komentarz

Oj, oj, oj, sam fakt, że taka gra utrzymała się przez tyle czasu jest zabawny. Takie wyśmiewanie poniekąd chwali Tibię. Hehe. Chodzisz kwadratem, bijesz prostokąty. :P

n31T
komentarz
komentarz

Poniekąd podzielam zdanie muskiewicza. Gra zyskuje co raz to większą popularność, przybywa co raz to więcej graczy. Tak więc dla niektórych gra jest debilna, ale niektórym się podoba. Osobiście grę traktuję jako sposób na niezły zarobek :).

pozdrawiam

Alherein
komentarz
komentarz

zgadzam się z muskiewiczem i n31T. W Tibie tez trzeba umieć grać, to że ma słabą grafikę nie znaczy że cała reszta jest do bani. Jak mówił n31T można na niej nieźle zarobić i żeby coś tam osiągnąć trzeba się pomęczyć i tyle :P

mis456
komentarz
komentarz

Zarobić można na każdej grze mmorpg tylko trzeba wiedzieć jak.

Gość
komentarz
komentarz

Ja nie wiem co wam się podoba w tej Tibi, rozumiem że grafika nie jest potrzebna (sam jestem fanem papierowego RPG) ale brak sensownej fabuły i klimatu po prostu przekreśla tę grę.

n31T
komentarz
komentarz

Też na początku mówiłem że gra jest tempa, głupia i w ogóle, lecz z czasem grając bardzo się wkręciłem w nią. Co do fabuły hmm. Można by powiedzieć iż jest to pojęcie względne. WOW, który ma rzeszę zwolenników i zazwyczaj przeciwników tibii, można by powiedzieć że jest nawet trochę podobny do tibii. Chodzi mniej więcej o to samo, zabijanie potworów, robienie questów, zabijanie innych, tyle że z różna grafiką. A klimat ? Wg mnie ma. :)

pozdrawiam

machadlo
komentarz
komentarz

cała prawda o Tibi :]

n31T
komentarz
komentarz

cała prawda o Tibi :]

Ehh no i widzisz. Grając w tibie, zresztą i nie tylko trzeba mieć po prostu umiar, a piosenka na pewno opisuje niejednego tibijczyka. Szkoda że tak słabo została rozgłośniona śmierć chłopca, który został spalony żywcem przez swojego kolegę bo myślał że awansował w jakimś tam czarach w WOW'ie. Kolejnym przykładem może być gra GTA, która zna zapewne każdy z was doskonale. W USA nastolatkowie naśladują głównego bohatera i kradną samochody, zabijają nie myśląc o konsekwencjach. Tak więc o każdej grze można powiedzieć że jest nie normalna, nie tylko Tibii...

pozdrawiam

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

Edytowane przez miskiewicz4343
mistrz933
komentarz
komentarz

Tibia dla mnie jest wytworem ludzi o dużym potencjale lecz strasznie leniwych, mamy XXIw, grafika w grach zaczyna przypominac film, a w tibii dalej świat z 1995 lub jeszcze gorzej, ta gra odbiera małym dzieciom przyjaciół i przez nią opuszczają się w nauce, a co najlepsze rodzice na to całkowicie pozwalają, co więcej chyba zachęcają kupując im te wszystkie PACC itp. i to jest najśmieszniejsze w Tibii - jedna z najbardziej uzależniających gier, najgłupszych i NAJBRZYDSZYCH. A gdzie nie przejdę, nawet u mnie na osiedlu znajdzie się zawsze typek którego nikt nie lubi, lub zna tylko 1 osobę i razem nie robią nic innego jak grają w tego niby "MMORPG". Ale i tak wg mnie twórcy tej gry zasługują na gratulacje, z czegoś co chyba poważnie robili w Paint zbili i zbijają dalej tylke kabony, że to przerasta oczekiwania każdego.

Pozdro.

Aha, można to uznac za offtopa więc przepraszam.

Gość
komentarz
komentarz

"Ja powiem tak: nie uważam, ze tibia to jest jakieś straszne gówno. Jak sie umie grać z umiarem to jest ok :] Największym minusem tej gry są po prostu sami ludzie, którzy w nią grają. Zero poczucia klimatu, ludzie grają w to tylko po to, żeby nabić jakiś tam lvl i go sprzedać na allegro. Oprócz tego full noobów, którzy tylko "fri itanz plax" :S Myśle, że to jest spowodowane tym, że ta gra jest po prostu tak łatwo dostępna (wystarczy wejść na strone i sobie ściągnąc (każde neo może to zrobić) :S"

Popieram te słowa w 100%

A co do fanów Tibi (tych normalnych :P) zagrajcie sobie w BaldursGate albo Planescape Torment te gry po prostu powalają - ciekawa fabuła, dobra grafika (niby stare i w 2d ale spójże na te widoki, opisy ekwipunku itp.) wspaniały klimat - i przede wszystkim z tych gier można się wiele ciekawego dowiedzieć

mistrz933
komentarz
komentarz

Chyba mi nie chcesz powiedziec, że diablo 2 jest słabą grą bo ją pominąłeś :D.

Gość
komentarz
komentarz
diablo 2 jest słabą grą bo ją pominąłeś biggrin.gif.

Diablo 2 to taka Tibia :P (przynajmniej dla mnie)

eidt: no tibia z lepszą grafiką :P

mistrz933
komentarz
komentarz

:P+wto, 26 sie 2008 - 17:58-->

CYTAT(Ja :P @ wto, 26 sie 2008 - 17:58)
Diablo 2 to taka Tibia tongue.gif (przynajmniej dla mnie)

Strasznie zgrzeszyłeś :D. Wyszła w 2000r. i do teraz nie ma godnego konkurenta w dziedzinie RPG więc pozostaje nam tylko czekac na jej 3 odsłonę ;).

n31T
komentarz
komentarz
Tibia dla mnie jest wytworem ludzi o dużym potencjale lecz strasznie leniwych, mamy XXIw, grafika w grach zaczyna przypominac film, a w tibii dalej świat z 1995 lub jeszcze gorzej, ta gra odbiera małym dzieciom przyjaciół i przez nią opuszczają się w nauce, a co najlepsze rodzice na to całkowicie pozwalają, co więcej chyba zachęcają kupując im te wszystkie PACC itp. i to jest najśmieszniejsze w Tibii - jedna z najbardziej uzależniających gier, najgłupszych i NAJBRZYDSZYCH. A gdzie nie przejdę, nawet u mnie na osiedlu znajdzie się zawsze typek którego nikt nie lubi, lub zna tylko 1 osobę i razem nie robią nic innego jak grają w tego niby "MMORPG". Ale i tak wg mnie twórcy tej gry zasługują na gratulacje, z czegoś co chyba poważnie robili w Paint zbili i zbijają dalej tylke kabony, że to przerasta oczekiwania każdego.

Pozdro.

Aha, można to uznac za offtopa więc przepraszam.

Uwierz mi że większość przestała by grać w tibię (w tym ja) gdyby zmienili ją na grafikę 3D. Nie było by już to samo. Powiedz ty mi dlaczego niby przez Tibię dzieci opuszczają się w nauce ? Kompletna BZDURA. A dziecko co gra w WOWA nie opuści się w nauce bo gra ma zarombistą grafikę ? Zastanów się nad tym co napisałeś...

mistrz933
komentarz
komentarz

A np dlatego, że kiedy rodzice proszą żeby odrobiło lekcje lub koledzy żeby wyszło na dwór odpowiada: NIE KUR** WBIJAM 42,5LVL!!!!!!!! O Wow'ie nic nie powiem dlatego bo:

1. nie grałem - nie wiem - nie wypowiadam się

2. nie ma to nic do rzeczy...

EDIT:

gdyby zmienili ją na grafikę 3D

Może mi się wydaje, ale nie podkreśliłem nigdzie, że grafika musi byc 3D, mogliby się postarac o wygląd porównywalny do Diablo, a nie rozdzielczośc 100x100...

de_aztec
komentarz
komentarz

Różnica jest taka że Tibie każdy sciągnąć może i zapierdzielać. Rodzice tego nie skontrolują. A w WoW'ie musisz płacić abonament który nie jest znowu taki tani i to rodzice skontrolować już mogą. Nie widzę możliwości żeby jakieś dziecko wytłumaczyło mamie dlaczego z dnia na dzień zniknęło mu 90 złotych czy ile tam ten pre-paid kosztuje.

Z tym że każdy powinien zachować umiar się zgodzę. Ten temat nie jest po to żeby takie rzeczy rozważać. Ludzie to jest dział humor ... kogoś to rozśmieszy to proszę bardzo, a kogoś nie to jego problem. Większość waszych postów tutaj zaliczyłbym do OFFTOPU.

mistrz933
komentarz
komentarz

Dlatego napisałem:

Aha, można to uznac za offtopa więc przepraszam.
n31T
komentarz
komentarz

Adrian czy ty masz jakieś problemy z kojarzeniem faktów ? Przybliżając przykład wowa chciałem pokazać że nie ma to znaczenia czy grasz w Tibię czy w inną grę. Jeżeli nie masz umiaru to uzależnisz się i tak już jest.

@de aztec

Można grać na pirackich serwerach.

pozdrawiam

Gryzek95
komentarz
komentarz

ja gram w plemiona.pl ;p;p z nudów;p

mistrz933
komentarz
komentarz

Ja gram w cybergaja z koleżanką, n31T - kolego mój, wiesz co to znaczy "czytac ze zrozumieniem"?. Jeżeli tak to przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze co ci napisałem, a dopiero potem pytaj się mnie czy mam problem ze skojażeniem faktów.

(1. nie grałem - nie wiem - nie wypowiadam się

2. nie ma to nic do rzeczy...)

Skąd ty wziąłeś tego WoW'a?????!?!?!??!?!? Stary piszę, że tibia uzależnia a ty mi wyskakujesz z warcraftem...

de_aztec
komentarz
komentarz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.