x-kom hosting

problem z hd4850

Sinner
utworzono
utworzono

Witam, posiadam radeona hd4850 od sapphira. Moj problem polega na tym ze co jakis czas gasnie mi ekran na ok. 2s po czym wszystko wraca do normy. Kiedy uzywalem 7600gt nie mialem tego problemu. Nie pomogł mi format czy nawet nowe sterowniki 8,8. Spotkał ktos sie juz z podobnym problemem ?? prosze was o pomoc.

temp. karty 70*

falcon1984
komentarz
komentarz

Gaśnie w grach czy na pulpicie w Windowsie ?

Jaki zasilacz i reszta sprzętu ?

A43vil
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz

?

Sinner
komentarz
komentarz

gasnie w grach i w pulpicie system vista 64 i zasiłka AMACROX WARRIOR AX450-PNF plyta asus p5k

falcon1984
komentarz
komentarz

Zmieniłbym system na 32-bit: Vista lub XP

Zasilacz trochę słaby bo on ma 400W ale powinien wystarczyć

70C masz w idle czy stresie ?

Sinner
komentarz
komentarz

w stresie po fanfix

falcon1984
komentarz
komentarz

No to temperatura nie jest problemem

Wygląda na to że zasilacz nie wyrabia, dodatkowe zasilanie do karty podpiąłeś ?

Sinner
komentarz
komentarz
No to temperatura nie jest problemem

Wygląda na to że zasilacz nie wyrabia, dodatkowe zasilanie do karty podpiąłeś ?

oczywiscie.. :)

Boonzaj
komentarz
komentarz

zasilacz na 1000% pisze wszedzie w necie ze ma ogromne zapotzebowanie mocy. zmien na corsair 550 wat i bedzie git

Sinner
komentarz
komentarz

thx za pomoc

falcon1984
komentarz
komentarz

Wystarczyłby Corsair VX 450W jeśli masz mało kasy :)

Sinner
komentarz
komentarz

a jesli bym nie wymienil zasilacza i pogodzil sie z tym mignieciem ekranu to czy grozi cos karcie ??

A43vil
komentarz
komentarz

Grozi to nie tylko karcie ale całemu komputerowi bo się może potem spalić. I się nie nacieszysz, przynajmniej takie moje zdanie, i lepiej proca ani nic nie podkręcaj bo może być krucho.

heex307
komentarz
komentarz

Karcie raczej nie, bo masz firmowy zasilacz, ale on może za jakiś czas nie wytrzymać i się spalić.

Sinner
komentarz
komentarz

cos watpie zeby to była wina zailacza, takie cos dzieje sie nawet w pulpicie kiedy komp wogole nie jest obciazony...

podejżewam ze to moze być wina pamieci karty graficznej, słyszalem tez od kogos ze to moze byc resetujacy sie sterownik czy cos takiego... ponoc ten sam problem wystepowal przy serii x19xx

Langi
komentarz
komentarz

Stary, na Twoim miejscu to oddałbym na gwarancje i już, jest pełno tych wadliwych 4850, zobacz ile tematów na forum, nie kombinuj, nie naprawiaj tylko rób im dym i powiedz żeby po prostu wymienili egzemplarz na nowy, to moja rada :)

Sinner
komentarz
komentarz
Stary, na Twoim miejscu to oddałbym na gwarancje i już, jest pełno tych wadliwych 4850, zobacz ile tematów na forum, nie kombinuj, nie naprawiaj tylko rób im dym i powiedz żeby po prostu wymienili egzemplarz na nowy, to moja rada :)

i chyba tak tez zrobie..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.