x-kom hosting

Problem z radeonem HD3870 x2

Fifan110
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z GeCube Ati Radeon X-Turbo Dual HD3870x2 Problem polega na tym, że podczas grania w Gry (nawet w mało wymagające lub ogladania filmów) monitor gaśnie, caly komputer się chyba zawiesza. Podejrzewam, że chodzi o bios w karcie graficznej ale nie moge znalezc do niej biosu ;/ zaznacze od razu co juz zrobilem: wgralem najnowszy bios do mojejej plyty glownej, wymienilem zasilacz na chieftec 750w (troche pomoglo) pozyczylem komputer od kumpla i wlozylem do jego komputera moja karte i wszystko bylo u niego ok, jego karte przelozylem do mojego komputera i tez bylo ok (byl to radeon hd 2900xt moja stara grafika na ktorej bylo wszystko wporzadku) ciekawostka jest to, iz moj radek nie dziala mi na 1 zlaczu pci-e (nie wlacza sie wogole monitor i po pewnym czasie zaczyna cos piszczec aktualizacja biosa plyty gl nie pomogla) a zlacze jest sprawne, wgralem tez na nowo windowsa i najnowsze sterowniki ale rowniez nie pomoglo. Bardzo prosze o pomoc, bo moja wiedza juz sie skonczyla w tym momecie ;/

Procesor AMD athlon x2 6000+

Ram Geil dual chanel 4x1gb 800 mhz

plyta gl Asus M2N32-SLI DELUXE

A43vil
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz ?

Bo tutaj nie podałeś a X2 sobie lubi pojeść prądu.

Akahan
komentarz
komentarz
zasilacz na chieftec 750w

A43viL, na pewno nie ma? ;) Było dokładniej czytać, a dodatkowe zasilanie podpięte?

Fifan110
komentarz
komentarz

Wszystko jest podpięte prawidłowo. Zasilacz to chieftec 750W. Chcialem zaktualizować bios karty ale nie moge znaleźć na stronie producenta :/ jakby ktos go znalazł bardzo prosze o link. Jeszcze poeksperymentuje z chłodzeniem. Nie wiem czemu ale nie moge obniżyć taktowania karty power stripem znacie jakiś lepszy program?

szyper
komentarz
komentarz

obnizyc taktowania mozaesz sprobowac riva tunerem lub ati toolem :)

zobacz tez temperatury bo mogą byc za wysokie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.