x-kom hosting

Problem z zawieszaniem się obrazu.

illidan92
utworzono
utworzono

No więc mam taki o to problem:

Podczas pracy na kompie, czy to oglądania jakiegoś filmu, czy grania w nawet BARDZO niewymagające gry, komputer zwyczajnie w świecie się zawiesza <_< Nie idzie nijak ruszyć kursorkiem myszki, alt+f4 czy ctrl+alt+del nie działają, a dioda pracy dysku nie świeci się, nie wydobywa się żaden dźwięk. I tu nasuwa się oczywiste pytanie: o co się rozczhodzi :)

Mój komp ( wiem wiem - badziew, no ale bez przesady, taki film czy gra jeszcze tydzień temu chodził jak należy ):

- Intel Celeron 1100Mhz

- karta graf. GeForce 4 MX 420

- 256mb SDRRAM

- dysk ATA Western Digital 80gb

- System Winows XP Home Edition SP2

- sterowniki do grafy: Forceware 77.77

Noi tyle ;) Jeśli czoś ominąłem to proszę mi o tym przypomnieć. Z góry thx za pomoc.

Rafał91
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś temperatury poszczególnych podzespołów ? Nie zastanawiałeś się nad formatem ?

illidan92
komentarz
komentarz
Sprawdzałeś temperatury poszczególnych podzespołów ? Nie zastanawiałeś się nad formatem ?

Format był przedwczoraj i wczoraj. Temperatura CPU jest w normie ( sprawdzałem SpeedFanem ) co do reszty nie orientuje się bo nie wiem jak ;)

Machur
komentarz
komentarz

temp. karty graficznej raczej nie sprawdzisz. Sprawdz w ogole czy komp w srodku nie jest max zakurzony, jesli tak wyczysc. Pozatym sprawdz reka karte graficzna podczas pracy komputera przy np. jakiejs aplikacji 3d.

illidan92
komentarz
komentarz
Pozatym sprawdz reka karte graficzna podczas pracy komputera przy np. jakiejs aplikacji 3d.

Chodzi Ci o to żebym sprawdził reką czy się nie przegrzewa czy co ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.