x-kom hosting

Problem z Athlonem x2 6000+

Boonzaj
utworzono
utworzono

Mam problem z prockiem AMD athlon x2 6000+ , czesto zdaza sie ze po zaladowaniu systemu procek pracuje od 60 do 99 % bez powodu. I po okolo 1 minucie zawiesza sie, albo jak jest wmiare oki to sie nie zawiesi .

Probowalem nowy system ale nic dalo. To samo jest na XP i Viscie.

Temperaturka chyba oki , na fabryce AMD 40-60 stopni

zarek
komentarz
komentarz

Może sprawdź w menadżerze zadań ->> procesy

siwex19
komentarz
komentarz
Może sprawdź w menadżerze zadań ->> procesy

Po co ma sprawdzać jak napisał ile procent, może masz strasznie zasyfionego kompa i ci muli??

heex307
komentarz
komentarz

Żeby sprawdzić jaki proces zabiera tyle procent. Może twój antywirus robi skanowanie na starcie systemu, chociaż to trochę dziwne żeby aż tak go obciążał.

Rafał91
komentarz
komentarz

Próbowałeś nowy system, ale robiłeś kompletnego formata ?

zombek94
komentarz
komentarz

Rafi mam pytanko: Jak spisuje sie twoja płyta główna ??? :D:P

//a PW od czego jest?

//sniper45

A co do zasyfionego PC TU masz programosa do czyszczenia PC :D Ja go uzywam i jestem zadowolony :D:)

Boonzaj
komentarz
komentarz

A wiec pokoleji :

1 . menedzer uruchomilem ale nie ma tam zadnego procesu , ktory by czerpal tyle z proca , nawet nie widze duzego zuzycia ramu

2. Jak wgrywam system to robie totalny format. PS . i tak dzieje sie to na kazdym HDD wczesniej mialem 160 GB ATA i to samo , teraz mam nowke 750 S-ATA II i dalej .

3. antywiruski AVG free zadnego problemy , wylaczone skanowanie przy stracie win. Probowalem z innym virkami to samo.

4. Syfu nie mam, codzienie kontrolka .

Moze to byc konflik wersji BIOS ? , albo sprzetowy ?

Akahan
komentarz
komentarz

A może zmieniałeś kompa i zostawiłeś stary system, wtedy komp wariuje... Ja bym zrobił formata i jeszcze raz wgrał system.

Boonzaj
komentarz
komentarz
A może zmieniałeś kompa i zostawiłeś stary system, wtedy komp wariuje... Ja bym zrobił formata i jeszcze raz wgrał system.

wyzej pisze ze system pare razy byz zmieniadny. Ps. problemy moga byc jedynie przy zmanie procka z np. AMD na intel.

to nie jest moj 1 komp tylko 12 -sty i takiej sytuacji nie mialem.

Czy do X2 sa jakies specjalne stery ?

FataL21
komentarz
komentarz

Nie.. raczej nie... ale czekaj, jeśli procek jest obciążony 99% to musi być w menagerze napisane co go tak obciąża.. chyba że ma zmienione taktowanie na jakieś bardzo małe.. albo coś jest walnięte.

PS. może nowe stery do p.głównej coś pomogą, próbowałeś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.