x-kom hosting

Problem z dobraniem grafiki.

Rafał91
komentarz
komentarz

Ja bym się zastanowił na tym Palitem ew do wybór tą Galaxy :)

heex307
komentarz
komentarz

Za 400zl możesz mieć nowego 8800gts z inno3d, który jest wydajniejszy od tych kart, które podałeś lub troszkę droższego 4850.

falcon1984
komentarz
komentarz

Poszukaj jakiejś taniej 9800GT w tej cenie, może być ta z linka ale pewnie chodzi głośno

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Jeżeli możesz dołóż 100 zł i weź HD4850 (nie pożałujesz) Jeżeli nie to bierz tego palita :)

Lipton
komentarz
komentarz

Niczym :D

Nawet wyposażenie mają takie same :)

Pod jaki sprzęt będzie ta grafika ?(procesor, zasilacz)

Kolin
komentarz
komentarz

Sprzęt będzie wyglądał następująco:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+ AM2 BOX Cena: 198,00 zł

Płyta głowna: Gigabyte GA-MA770-DS3 Cena: 200,00 zł

Pamięć: Goodram DDR2 2048MB 800MHz CL6.0 BOX Cena: 89,00 zł

Dysk: Samsung SpinPoint F1 HD322HJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ) Cena: 140,00 zł

Zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101A 450W Cena: 148,00 zł

Buda: Cooler Master Elite 331 czarno-srebrna Cena: 116,00 zł

+ Karta Graficzna

Mówisz ze naprawdę się niczym nie różnią ?

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, kompletnie niczym.

Jeżeli chcesz wziąć HD4850 to konieczne będzie podkręcenie procesora o 300mhz.

Kolin
komentarz
komentarz

Mówisz że trzeba będzie podkręcić :/ ? Brałem AMD bo komp nie miał być do podkręcania :/

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli nie będziesz kręcić to pozostaje kupno 8800GT.

Gość
komentarz
komentarz

Kolin ale sie nie przejmuj wystarczy , że wejdziesz do BIOSA PODCZAS STARTU KOMPUTERA WCIŚNIJ F2 LUB DELETE i tam zmień CPU Frequency na 215 =) i po sprawie :}

Kolin
komentarz
komentarz

Ale ma sie rozumieć ze wtedy już po gwarancji ?

heex307
komentarz
komentarz

Nie gwarancja zostaje, nikt ci nie udowodni, że podkręcałeś. Nawet jak spalisz to powinni ci wymienić.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Sprzęt będzie wyglądał następująco:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+ AM2 BOX Cena: 198,00 zł

Płyta głowna: Gigabyte GA-MA770-DS3 Cena: 200,00 zł

Pamięć: Goodram DDR2 2048MB 800MHz CL6.0 BOX Cena: 89,00 zł

Dysk: Samsung SpinPoint F1 HD322HJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ) Cena: 140,00 zł

Zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101A 450W Cena: 148,00 zł

Buda: Cooler Master Elite 331 czarno-srebrna Cena: 116,00 zł

+ Karta Graficzna

Zestaw bardzo dobry poza ramami,weż: 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 134 zł,podkrecenie proca o 300mhz na tej płycie i z tymi ramami[OCZ] to czysta formalnosc mysle :)

EDIT:

Jezeli ramy sa dla ciebie za drogie wez radka od Sapphire tu baaardzo korzystna cena na allegro http://allegro.pl/item425218352_nowe_sapph...dx_10_1_hd.html

Kolin
komentarz
komentarz

A co te ramy które wybrałem są złe ? Wiecie już sam nie wiem :D Wybierałem ten zestaw z myślą o tym że nie będę kręcił jeśli miałby być kręcony wszyscy polecali mi intela. A od kręcenia traci się gwarancje ? Mają jak to udowodnić ?

A43vil
komentarz
komentarz
A co te ramy które wybrałem są złe ? Wiecie już sam nie wiem biggrin.gif Wybierałem ten zestaw z myślą o tym że nie będę kręcił jeśli miałby być kręcony wszyscy polecali mi intela. A od kręcenia traci się gwarancje ? Mają jak to udowodnić ?

Nie traci się, chyba żę spalisz procka i oddasz na gwarancję wtedy juz może być krucho jak O/C to tylko intel.

Kolin
komentarz
komentarz

A czy jak na podkręcenie tego procka o 300mhz to dużo jak dla niego ? I czy jest duże prawdopodobieństwo że coś może się stać ?

Lipton
komentarz
komentarz

Nie, praktycznie żadne :)

Pamiętaj tylko o poddaniu go pod Orthos i mierzenie jego temp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.