x-kom hosting

Gadu Gadu Nokia 6288 PLAY MOBILE

DjConrado
utworzono
utworzono

Jaki program do GG jest najlepszy do nokii 6288 w sieci PLAY. Próbowałem zrobić Jadu Gadu ale coś nie działało.

Proszę o pomoc.

n31T
komentarz
komentarz

Zajrzyj tu : klik

pozdrawiam

lesny1993
komentarz
komentarz

Testowałem osobiście chyba wszystkie możliwe komunikatory i oryginalne GG jest najlepsze na fony. Choć na Symbianie używam mobiDesk ale nie jestem pewien czy Nokia 6288 ma Symbiana :)

Fahrenheit
komentarz
komentarz

W noki nie ma symbiana i pozostaje java ja akurat niemialem problemow z instalacja i konfiguracja GG na tym telefonie. Pokolei opisze co trzeba zrobic w ramach formalnosci :)

1. Sciagamy i instalujemy GG

2.Konfiguracja Wybieramy swój telefon i wpisujemy nr. telefonu następnie wybieramy usługe w tym przypadku "wap"

3. Po kilku sekundach przyjdzie nam esmes z konfiguracja akceptujemy ja i w ustawieniach telefonu ustawiamy na domyslną .

4.Wysyłamy sms'a o treści GGM(nasz nr. gg założony na kompie) na którenś z podanych nr.

7936 - koszt 9PLN + VAT - przedłuża aktywność usługi o 90 Dni

7455 - koszt 4PLN + VAT - przedłuża aktywność usługi o 30 Dni

7136 - koszt 1PLN + VAT - przedłuża aktywność usługi o 7 Dni

Nasze gadu jest juz aktywne i powinno dziłac

p0zdro

n31T
komentarz
komentarz

O ile się nie mylę to musisz określić punkt dostępu GPRS, dla Play apn : internet.

pozdrawiam

Pajdek
komentarz
komentarz
W noki nie ma symbiana

Akurat system symbian obsługuje większość telefonów nokii :) Ale 6288 go nie ma.

Fahrenheit
komentarz
komentarz
Akurat system symbian obsługuje większość telefonów nokii smile.gif Ale 6288 go nie ma.

Własnie chodziło mi o nokie 6288

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.