x-kom hosting

Grafa dla kumpla

socom10
utworzono
utworzono

Kumpel chce sobie kupic karte graficzna, on chce wziac geforce'a 8800, ja mu radze aby kupil radeona 4850, czy mam racje??

Rafał91
komentarz
komentarz

Jak wyszły karty serii 4 Ati to nie opłaca się zbytnio inwestować w serie 8 geforca. Niech zainwestuje w PowerColora Hd4850, i będzie bardzo zadowolony :) Poczytaj sobie o tej karcie, jest ona na topie, więc tylko kupować...

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli to 8800GTS to można brać, jeśli 8800GT to lepszy jest HD4850

bartiii94
komentarz
komentarz

Kolega ma kompa i chce zmienic karte graficzna aby wiecej gier mu chodzilo. Ma 1.5 gb ramu i proca AMD Sempron 3000 mhz. Jaka karte byscie polecili??

Akahan
komentarz
komentarz

Uuuu to kiszka do tego procka, a jaki zasilacz ma?

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Kolega ma kompa i chce zmienic karte graficzna aby wiecej gier mu chodzilo. Ma 1.5 gb ramu i proca AMD Sempron 3000 mhz. Jaka karte byscie polecili??

Jak bedzie dostawa bo narazie nie ma :( Wez tego geforca 8800gts : http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-701 No i potem zmiana calej platwormy bardzo by sie przydala.Generalnie do tego semprona to max GF 8600gt sonic+ tu masz okazje http://www.allegro.pl/item421152488_palit_...c_625_1800.html ,ale jezeli pozniej planuje zmiane platwormy to niech wezmie gts.

bartiii94
komentarz
komentarz
Uuuu to kiszka do tego procka, a jaki zasilacz ma?

Nie wiem ale chyba 350 albo 400w

Akahan
komentarz
komentarz

Jakiej marki...

Langi
komentarz
komentarz

Niech podkręci tego Semprona, ja z niego 2,6 na box'ie wyciągnąłem, do tego mam x1950 pro 256 i jestem zadowolony, ale to 'przelotny' sprzęt i tak planuję kupić nową platformę bo nawet przy podkręceniu tego procka marnuje się x1950 pro, bo ją ogranicza procek, a co dopiero jeżeli mówimy o 8800gts :)

kryptos
komentarz
komentarz

Nie opłaca się tych kart brać bez wymiany procka, będą poważnie przez niego ograniczane, więc mniej przyjemności z grania.

bartiii94
komentarz
komentarz
Jakiej marki...

Nie wiem ale jak sie dowiem to odrazu napisze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.