x-kom hosting

Czy pójdzie Oblivion

jaworek93
utworzono
utworzono

Witam.Mam następujący sprzęt: Procesor:AMD Athlon XP 2200+ 1,80 GHz,kartę graficzną ATI 9200 128mb oraz pamięć RAM 512MB.Czy jest szansa żeby odpalić Obliviona i żeby działał na najniższych detalach płynnie ?? Zamierzam niedługo zmieniać kompa ,ale ta informacja mi się przyda.Pozdrawiam

adam93
komentarz
komentarz

Poczytaj TU jak zauważyć to mogła by działać na najmniejszych detalach ...raczej płynnie moge sie zdarzyć pojedyńcze lagi ale ogólnie powinno śmigać

Kamilosław
komentarz
komentarz

Chyba pojdzie na 800:600 i na najnizszych detalach , ale moze troche ścinac :):P

[ Dodano: 2007-04-07, 13:59 ]

Poczytaj TU jak zauważyć to mogła by działać na najmniejszych detalach ...raczej płynnie moge sie zdarzyć pojedyńcze lagi ale ogólnie powinno śmigać
jakie lagi ? ! przeciez lagi sa spowodowane słabym łączem interntowym - tak mi sie wydaje :)
pawzad
komentarz
komentarz
Chyba pojdzie na 800:600 i na najnizszych detalach , ale moze troche ścinac :):P

[ Dodano: 2007-04-07, 13:59 ]

Poczytaj TU jak zauważyć to mogła by działać na najmniejszych detalach ...raczej płynnie moge sie zdarzyć pojedyńcze lagi ale ogólnie powinno śmigać
jakie lagi ? ! przeciez lagi sa spowodowane słabym łączem interntowym - tak mi sie wydaje :)

Ojjj sie czepiasz :P :>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.