x-kom hosting

Chce zmienic karte graficzna, prosze o porade

Konrad1990
utworzono
utworzono

Witam, chcialbym sobie wymienic karte graficzna. Nie mam az takiej calkiem slabej ale lepsza by sie przydala:)

Mam plyte glowna Asus K9N Neo ze zlaczem PCIE x16, RAM 3GB, procek AMD Athlon 64 2,21 ghz. Interesowala by mnie karta z 600 ram lub wiecej, mam 1000zl ale czy do 600 kupie cos w tym stylu? Niechce wydawac calej kasy bo zbieram tez na procka. Prosze o pomoc i z gory dzieki.

Akahan
komentarz
komentarz

Karta z 600ramu dobre :D Nie ma takich... A po co Ci więcej ramu i tak komputer nie pozwoli Ci grać w mega rozdzielczościach w nowe gry, 256 ramu na karcie spokojnie Ci starczy, za 1000 zł to ja bym nowego kompa se kupił i zostawił ze starego ramy, dysk i napęd... I jaki masz zasilacz.

qn6
komentarz
komentarz

Ta plyta glowna to nie przypadkiem MSI K9N Neo?

Pamiec, dysk, naped i obudowe bierz ze starego PC-ta a co do reszty to wez Radeona HD 4850 (ok. 450PLN) i Intela Core 2 Duo E8400 (kolejne 450PLN). Za reszte kup plyte glowna, chociaz pewnie bedziesz musial troche dolozyc bo z tego 1000PLN zostanie ci tylko 100PLN...

Akahan
komentarz
komentarz

No, a zasilacz...

Rafał91
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz ? Może być nie opłacalne wsadzanie nowych podzespołów do starego komputera... Lepiej może wyjść kupno nowego.

Konrad1990
komentarz
komentarz

Ten komp nie jest taki starym ma niecale poltora roku. Moze troche noobowskie pytanie, jak sprawdzic jaki mam zasilacz? Wlasnie, sorry za pomylke, plyta nie asus tylko MSI K9N Neo:) Ok jakbym mial kupic tego procka i karte co kolega wczesniej napisal, to na plyte ile musze miec?

qn6
komentarz
komentarz
No, a zasilacz...

Zalezy jaki ma. Moze nie trzeba wymieniac...

Rafał91
komentarz
komentarz

Odkręć bok obudowy, zobacz jaka moc w watach i model (nazwa) zasilacza.

qn6
komentarz
komentarz
Ten komp nie jest taki starym ma niecale poltora roku. Moze troche noobowskie pytanie, jak sprawdzic jaki mam zasilacz? Wlasnie, sorry za pomylke, plyta nie asus tylko MSI K9N Neo:) Ok jakbym mial kupic tego procka i karte co kolega wczesniej napisal, to na plyte ile musze miec?

Sprobuj sprawdzic marke i model zasilacza Everestem lub z naklejki na zasilaczu.

Co do kosztu plyty glownej to tak 150-250PLN powinno wystarczyc...

Konrad1990
komentarz
komentarz

Ok narazie zostawmy zasilacz, potem sprawdze. Wescie jeszcze mi zuccie jakas plyte ktora by obslugiwala ta Radeon HD 4850 ( i Intela Core 2 Duo E8400, i zeby cena byla jakas przystepna;)

Rafał91
komentarz
komentarz

W tym momencie bardzo ważny jest zasilacz. Lepiej go sprawdź bo nic bez tego nie zdziałamy. Może masz 400W dziadowskiej firmy ? I co w tedy zrobisz ? Bo na pewno nie wsadzisz takiego sprzętu pod ten zasilacz....

Konrad1990
komentarz
komentarz

Ok, zasilacz napisze po poludniu bo teraz musze spadac z domu, potem sprawdze i napisze co i jak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.