x-kom hosting

Ati Radeon X1650 Pro

Dzimi
utworzono
utworzono

Witam, czy przyczyna ciecia się gry NFS Pro Street np. moga byc nieodpowiednie sterowniki do tej Karty ? Ati Radeon X1650 pro 256/256mb ram

zaznaczam ze zainstalowalem sterowniki ktore byly na plycie CD dodanej do grafiki, prosze o pomoc z gory dziekuje za porady.

P.S. gra sie niemilosiernie scina tak ze nie da sie nawet rozerwac przy tej grze <_<

Procesor Intel Celeron 3.06 GHz

1.5 GB ram

HDD - 250 GB

Langi
komentarz
komentarz

U mnie na x1300 'w miarę' dobrze ta gierka chodziła...

Może to być wina sterów...

Zainstaluj te: (najnowsze): http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...p=xp/radeonx-xp

Dzimi
komentarz
komentarz

ok dzieki sproboje teraz

Langi
komentarz
komentarz

Daj znać czy jest jakaś zmiana ;]

Dzimi
komentarz
komentarz

to jest najgorsze ze zadnych zmian nie ma <_< widocznie do bani grafe kupilem

Langi
komentarz
komentarz

Podaj jej temperaturę w stresie i w 'spoczynku'

Np program Everest.

Napisz też jaki masz zasilacz...

Dzimi
komentarz
komentarz

zasilacz 350W niedawno wymieniany wlasnie :)

mam teraz aktualnie 65 stopni a dopiero co gre wylaczylem

ale nizej mi nie schodzi

Langi
komentarz
komentarz

Mówisz, że nie schodzi?

To duuuuża temperatura jak na tą karte i jeszcze w spoczynku o_O...

Pewnie się przegrzewa...

Kupiłeś ją używaną? Spróbuj ją wyczyścić od kurzu, podaj mi konkretny model, jaka firma?

Dzimi
komentarz
komentarz

karta kupiona nowa a model to SAPPHIRE

Ati Radeon X1650 PRO 256/256 DDR3 jeszcze na AGP 8

a moze sie dzisiaj wezme wieczorem za "odkurzenie" ale od poczatku praktycznie pamietam taka temperature miala

Langi
komentarz
komentarz

Temperatura stanowczo za duża, coś jest nie tak, spróbuj jakiś wiatraczek przystawić do niej, albo obudowę zdjąć i zobacz czy dalej tak gry tną ;) Jeżeli nie, a temperatura będzie faktycznie niższa to oddaj na gwarancje ;)

Dzimi
komentarz
komentarz

przeczyscilem ja doszczetnie siedzialem nad nia pol godziny i zeszla mi temperatura do 35 stopni, jestem w szoku, a poza tym jakie karty jeszcze na agp 8 polecasz lepsze od tej mojej ?

A43vil
komentarz
komentarz

400 zł i masz najlepszą grafikę na AGP

Radeon HD3850 tylko z prockiem i zasilaczem może być ciężko.

mistrz933
komentarz
komentarz

Duuuużo jest kart pod AGP :D. Chociaż w sumie to coraz mniej... Ja polecam np. radeon Hd3850 lub x1950.

Dzimi
komentarz
komentarz

mowicie ze juz w takich cenach nie ma GeForce ? a ile do tej Radeon HD3850 jest potrzebny zasilacz ?

Akahan
komentarz
komentarz

400-450W markowy! Nie jakiś Feel, Mustang, Tracer itp!

Dzimi
komentarz
komentarz

markowy, co nazywasz markowym, bo sa wlasnie te markowe i sa te markowe

heex307
komentarz
komentarz

Z tych tańszych i markowych to poszukaj jakiegoś chiefteca, fortona (modecom MC, amacrox), a trochę droższych, corsair, be quiet.

Dzimi
komentarz
komentarz

ok dzieki za informacje, moze z czasem poszukam sobie jakiego zasilacza z tych podanych oraz grafiki

Lipton
komentarz
komentarz

Do Celerona D 3.0 Ghz proponujecie HD3850 ? Pogięło was ? X1650PRO DDR3 to i tak maks do tego procka :)

Dzimi
komentarz
komentarz

ale wlasnie ta karta jest troszke dziwna, a poza tym wielkiej krzywdy uwazam nie zrobi prockowi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.