x-kom hosting

[Rozwiązany] Wysoka temperatura

Djthomasek
utworzono
utworzono

Mam problem . Mój brat grał sobie w GTA SA i w tym czasie nie mając co robić patrzyłem się w pc i myślałem sobie co by tu zmienić. Po chwili brat z szedł z kompa i ja weszłem postanowiłem wejść w Everest i zobaczyłem że temeratura procesora graficznego sięga 72 stopni. I to mnie skłoniło do napisania tego wątku iż zwykle temperatura sięga 58-60 stopni. Aha siedze już ok 10 minut i temperatura spadła do 60 stopni. Czy ta temperatura nie jest za wysoka???

Proszę o pilną odp.

Z góry dziękuje.

gostek
komentarz
komentarz

Ja mam temp procka 75stopni, a karty 70 i jakos zyje :)

Tylko kiedys mi sie karta spalila(gwarancja i poszla do Niemiec i mi dali nowa xD) i sie procek przegrzal(wystarczylo wyczyscic chlodzenie z kurzu, bo byla centymetrowa warstwa :P

Boski4
komentarz
komentarz

70 stopni to jeszcze nie tak źle. Karta graficzna może działać do 120 stopni

tazman
komentarz
komentarz

Jaki to model karty graficznej ?

Djthomasek
komentarz
komentarz

Model to :

NVIDIA GeForce 6200 TurboCache (256 MB)

Jarek1290
komentarz
komentarz

Jak na ten model można powiedziec ,że temp jest niska.Moj 8800 w stresie ma 75*C (Crysis):P

Djthomasek
komentarz
komentarz

Ufff ulżyło mi! Dzięki wszystkim za odpowiedzi,:)

Temat do zamknięcia!

falcon1984
komentarz
komentarz

72C to dobra temperatura, staraj się nie przekraczać 90C to będzie ok

Gość
komentarz
komentarz

Karty grafiki ogólnie wytrzymują nawet do 120"C, martwić się trzeba przy właśne 90"C, ale przy tych 72 nie masz co. Temperatury w bardzo dobrej normie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.