x-kom hosting

Jaka grafika ?

Aro00
utworzono
utworzono

Witam. Mam zamiar kupić kartę graficzna do mojego kompa. Kieruję się do Was z prośbą jaką kartę najlepiej zakupić?

Mogę na nią przeznaczyć 500zł. Będzie ona kupywana na aukcji internetowej.

Parametry mojego kompa:

- Zasilacz IBox 350W (w ostateczności do wymiany)

- Procesor Pentium D 3.00 GHz 2 rdzeniowy

- Płyta Gigabyte GA-8I945P-G

- Nagrywarka DVD

- RAM 2 GB

- Dysk WD 500GB

Chciałbym aby grafika była max wydajna, lubię czasem pograć w dobre gry.

Weacky
komentarz
komentarz

Po 1 wymień koniecznie zasilacz. Ten iBox nie wytrzyma obciążenia lepszej karty.

Weź zatem najlepiej Mode Com MC-400

Teraz pytanie, czy masz się zmieścić w 500zł z grafiką i zasilaczem? Czy tylko z grafiką a na zasilacz masz oddzielny budżet?

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Ten proc jest zdecydowanie za wolny do karty za 500zl,ale jezeli chcesz koniecznie za 500zl to Radeon 4850 od powercolor no i zasilka oczywiscie do wymiany na conajmniej Chieftec 450w http://www.allegro.pl/item422779369_chieft..._gwarancja.html

mistrz933
komentarz
komentarz

Niech już kupi radeona, będzie go miał na zapas a nie co 3miesiące wymieniac będzie ale ta zasiłka :D, i tu jak to mówia pies został pogrzebany

Aro00
komentarz
komentarz

Weacky na grafikę mam oddzielny budżet a na zasilacz oddzielny.

Chciałbym aby grafika była max wydajna, procesor może trochę słaby ale z czasem go wymienię nie chce żeby ograniczał wydajność. Chociaż to jest 2 rdzeniowy procek 2x 3.00Ghz.

Nie jestem przekonany do Radeona może dlatego że nigdy nie miałem. Zawsze byłem posiadaczem Geforce.

Zastanawiałem się nad Geforcem 9800GTX, 9600GT(1024MB),8800GTS. Co o tych kartach myślicie ?

Radeon HD4850 przegrywa w testach z 9800GTX.

Czy ten radeon jest naprawdę taki wydajny ? Słyszałem wiele pozytywnych opinii.

Niektórzy mówią że kupywanie kart GeForce jest bez sensownym wydawaniem pieniędzy gdyż Radeony są tańsze i o bardzo zbliżonych parametrach. Ja jakoś nie mogę się do tego przekonać.

A43vil
komentarz
komentarz

4870 jest naprawdę wydajny i 9800 GTX to przy nim pikuś.

Niektórzy mówią że kupywanie kart GeForce jest bez sensownym wydawaniem pieniędzy gdyż Radeony są tańsze i o bardzo zbliżonych parametrach. Ja jakoś nie mogę się do tego przekonać.

Zbliżonych a teraz jest przykład że nawet wyższych,

Aro00
komentarz
komentarz

Radeon HD4870 jest sporo droższy od HD4850.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.