x-kom hosting

jaka karta graf. pod plyte główną GA-945GZM-S2?

misti92
utworzono
utworzono

takjak wspomnialem w temacie , jaka karta bedzie najlepsza najbardziej wydajna? mam na mysli przeznaczona do gier

znalazlem taka ale neiwiem czy mi podejdzie http://allegro.pl/item418417060_gainward_8...lata_gwara.html

(sorki za błędy ortograficzne)

Akahan
komentarz
komentarz

Powiedz ile masz do wydania i jaki procek oraz zasilacz, słabą kartę wybrałeś ma co Ci 1GB i tak ta karta nie wykorzysta tego, w dodatku DDR2 to już zupełna porażka.

Rafał91
komentarz
komentarz

Widząc że w tej aukcji kwota jest 200zł, to polecam był bym Ci (trochę wykracza poza 200zł) http://www.allegro.pl/item422984017_pci_e_...bit_hd3850.html

podaj twój sprzęt, ważne

misti92
komentarz
komentarz

mi zalezy na kupieniu dobrej karty graficznej.... moj komp to :

procek core 2 duo 2.20ghz

1gb ram

karta graf geforce 7200gs/7300se 512mb (dziadostwo)

a zasilacz pierw mi powiedz gdzie to pisze , ale z tylu na kompie pisze AC230V....

ddr2 nie sa takie zle... a karte chce kupic 8xxx zeby bylya wydajna w grach i kompatybilna z plyta glowna

Widząc że w tej aukcji kwota jest 200zł, to polecam był bym Ci (trochę wykracza poza 200zł) http://www.allegro.pl/item422984017_pci_e_...bit_hd3850.html

podaj twój sprzęt, ważne

no dobra ale moje pytanie jest czy moja plyta glowna udzwignie ta karte? jak tam widze jest ddr3 da rade?

i jaka roznica jest z 512mb a 1gb w kartach wytlumaczy mi to ktos/?

Rafał91
komentarz
komentarz

Kompatybilna będzie każda, zależy czy AGP czy PCI-e. A do zasilacza zobacz, zdejmując bok obudowy. Podaj markę, i moc w Watach.

misti92
komentarz
komentarz

no to tak:

obudowa komputerowa typ 620

take.me revolt 400w black priescott

zasolanie AC ~~ 230v 4A 50hz

taka byla nalepka ....

Akahan
komentarz
komentarz

No to kiszka bo i zasilacz kiczowaty... I nie masz racji ddr2 w tych kartach są fatalne!... Zasilacz do wymiany natychmiast :D

Rafał91
komentarz
komentarz

Widać że zasilacza dobrego nie masz. Jeżeli chcesz wsadzić coś dobrego do swojego komputera, potrzebna była by zmiana zasilacza o tej samej mocy tylko renomowanej firmy np. Chieftec http://www.allegro.pl/item421872204_salon_...cie_gratis.html

Podaj dokładnie model twojego procesora....?

misti92
komentarz
komentarz

procesor to :

Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz (przepisywlaem z ustawien systemu)

to wychodzi na to ze caly komputer musze wymienic??

Akahan
komentarz
komentarz

Czemu zasilacz + grafikę tylko i procka podkręcić bo on jest do tego stworzony :D

Rafał91
komentarz
komentarz

Nie, bez paniki :) Wymień zasilacz na ten co Ci podałem wcześniej. A potem nad kartą będziesz się mógł zastanawiać tą co podałem na początku. I sprawa będzie załatwiona. Bez zmiany zasilacza nic nie zrobisz. Płytę główną masz dobrą. Między czasie mozesz dokupić 1GB ramu i git.

misti92
komentarz
komentarz

a ile ogolem mnie moze wymiana graf i zasilacza kosztowac?

przyznam ze nie mam z byt wiele kasy na rozbudowe komputera bo , pieniazki przeznaczylem na motoryzacje... ale nie musi byc ty wymazony sprzet za 20tys :P tylko wmiare dobry zeby np taki assassin lub nfs pro street , inne tego typu gierki poszly na lajcie ;P

a nie ma jakiejs karty nvidia ?? bo z ta fira jestem juz troche zwiazany :P

Akahan
komentarz
komentarz
a nie ma jakiejs karty nvidia ?? bo z ta fira jestem juz troche zwiazany :P

Ey i co z tego?

Człowieku zainstaluj se Firefoxa bo czytać tego nie idzie, z 20 błędów miałeś w tym poście!

misti92
komentarz
komentarz

mam ... ale jak szybko pisze to nie patrze to co napisałem :P ....

czyli karta od ATI spokojnie powinna mi podejść pod moja płytę główną ?

czyli zakupy za około 350zl? ;P być może da się zrealizować....

Rafał91
komentarz
komentarz

No to pisze wolniej !! Zainwestuj w ten zasilacz http://www.allegro.pl/item421872204_salon_...cie_gratis.html i tego Radena co Ci pokazywałem wcześniej, i będziesz zadowolony. W 400 powinieneś się zmieścić.

misti92
komentarz
komentarz

dobra... praktycznie o ATI nic nie wiem

jeszcze jedno jakbym kupił ten zasilacz , to jak mam go zamontować? bo z tego co widzę on ma wentylator u góry (czy jak) w tych sprawach jestem troche ciemny...

Rafał91
komentarz
komentarz

Wentylator idzie do dołu. Jeżeli sam nie wiesz, poproś kogoś doświadczonego o założenie. Jest to prosta sprawa, a jeżeli nie wiesz co gdzie jak to się nie czepiaj :)

misti92
komentarz
komentarz

następne pytanie :

czyli ATI Radeon 3850 jest wydajniejsza od GeForce 8600 GT ?

sorki ale ja lubię wszystko wiedzieć na 100%

Rafał91
komentarz
komentarz

Tak, Radeon hd3850 jest wydajniejszy od 8600GT.

misti92
komentarz
komentarz

ok... aha a czy jak dokupię 1gb ram nie tej samej firmy to to będzie ze sobą grało ? czy lepiej kupić 2x 1gb ??

Rafał91
komentarz
komentarz

Jakie masz teraz ramy ?? Firma, takty...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.