x-kom hosting

Która grafika lepsza pod gry?

lolek00
utworzono
utworzono (edytowane)

Ktora grafa jest mocniejsza w grach??

Geforce 3 Ti200 64mb 217/508, ps 1.1 Przepustowosc 7.2GB

Radeon 9600 256mb 301/400 ps 2.0 Przepustowosc 6.3GB

Na tym radeonie mi sie lekko ciela fifa 08 a na gf po podkreceniu sie nie tnie nic :( o co tutaj chodzi wlasciwie czy to moze byc przez to zeby karta byla lekko uszkodzona??Ktora grafa jest lepsza i dlaxczego mi sie na radku tnie fifa na oryginalnych sterach od producenta i z neta sciagalem i tez tnie a na gf nie ??

Machur
komentarz
komentarz

9600 jest lepszy teoretycznie niz gf 3 ti200

DeNeB
komentarz
komentarz

Radek jest zdecydowanie lepszy od tego geforce ma wiecej pamieci na karcie i ShaderModel 2

heex307
komentarz
komentarz

Możliwe, że lepiej chodzi na GF3, ponieważ on obsługuje tylko DirectX 8.0, a Radeon już 9.0

.avenue
komentarz
komentarz

Moim zdaniem lepiej dał by sobie radę radeon :)

lolek00
komentarz
komentarz

A ten radeon mzoe byc uszkodzony bo jak chce ogladac filmiki na gry-online lub interia,wp lub cos innego to filmy nie maja obrazu tylko takie rozno kolorowe mieszaniny kolorow a nie filmik i gry sie tna a na gf 3 filmiki maja normalny obraz i sie gry nie tna moze to byc uszkodzenie jakiegos ukladu graficznego w radku??

Rafał91
komentarz
komentarz

Te efekty to i ja mam na tych portalach. Nie wiem czemu to się tak robi. Może to wina sterowników. Cholera wie....

lolek00
komentarz
komentarz

ale na moim gf 3 chodzi dobrze wszystko tylko na radku tak jest a ze sterami juz kombinowalem :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.