x-kom hosting

Aurox 12problem z nstalacja na HDD SATAII

Matrixxx
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem z instalacja Auroxa 12 na HDD SATAII tak mi si eprzynajmnie wydaje. Instaluje Linuxa na SATAII 250GB i po udanej instalacji nastepuje restart kompa poczym system zatrzymuje sie z komunikatem ze niema katalogu startowego (jestem poczatkujacym w Linuxie wiec dokladnie niewiem )Sytuacja zmienia sie jak do kompa wsadze HDD na IDEE wszystko jest ok po instalacji nastepuje restart i system uruchamia sie i dziala poprawnie. Auroxa 12 mam razem gazetka i pelna instrukcja instalacji nie sposob si epomylic. Nie mam pojecia co jest, myslalem ze nie obsluguje HDD SATAII ale kolega mowil ze instalowal u siebie na HDD SATAII 160GB i dzialalo wszystko ok.

Moze komus uda sie wytlumaczyc mi co jest nie tak.

Dzieki i pozdrawiam

olej3232
komentarz
komentarz

Miałem podobny problem z Fedorą Core 6 z tym że u mnie po prawidłowo przeprowadzonej instalacji i restarcie wyskakiwała konfiguracja gruba i nic się nie dało zrobić! Pomógł upgrade BIOS-u! Spróbuj u siebie, może to coś da!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.