x-kom hosting

Czy ta grafa pociagnie najnowszą gre

Aron
utworzono
utworzono

Powiedzie mi czy Gforce 7300 LE pociągnie Crysisa który ma Gfoca 8800GTS lub większa

falcon1984
komentarz
komentarz

Grafika 7300LE nie pociągnie Crysisa, GF 8800GT/GTS tak

mistrz933
komentarz
komentarz

Czy ja wiem... Mi na x1300 (256/64) poszedł na średnich tylko cienie na niskich.

Rozdziałka 800x600 ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Ciekawe jaka rozdzielczość :)

A43vil
komentarz
komentarz
Czy ja wiem... Mi na x1300 (256/64) poszedł na średnich tylko cienie na niskich.

To pójdzie, bo oj kuzyn grał na 1024 x 768 na low i chodziło ładnie.

7300 może an ultra low pocisnie ale nie liczę na płynną grę, możę się pokuś o Radeonka X1300xT

Lipton
komentarz
komentarz

Zachęciliście mnie do zagrania w Crysisa na moim X1350 i X1650PRO :D

Langi
komentarz
komentarz

A mnie do pogrania na x1950 ;p

Myślałem, że to będzie debilizm instalować tą grę na moim sprzęcie. Wcześnie miałem x1300 i w życiu bym nie pomyślał że Crysis na tym 'ruszy' ;))

DjConrado
komentarz
komentarz

Kumplowi na 7300GT sonic od palita dość mocno podkręconej na średnich chodzi w miarę dobrze. Myślę że LE powinna uciągnąć na najniższych ustawieniach graficznych ;)

Rafał91
komentarz
komentarz

Aron pograsz sobie ale na minimalnych ;)

langi ja na swoim cisne na 1280x1024 i max detalach bez AA i mam około 15-20 fps :)

Akahan
komentarz
komentarz
Kumplowi na 7300GT sonic od palita dość mocno podkręconej na średnich chodzi w miarę dobrze.

Nie wiem, ale ja mam tego Sonica podkręconego na 700/1700 i mam na średnich z 15 fpsów(cienie strasznie fps zabierają) więc czy to jest w miarę dobrze :D

Na low już jest 30 coś, więc mam ustawione jakość obiektów i tekstur na high efekty cząsteczkowe i końcowe też na high, a reszta na low :D I przy 30 iluś fps da się grać.

Langi
komentarz
komentarz
langi ja na swoim cisne na 1280x1024 i max detalach bez AA i mam około 15-20 fps :)

Tyle że masz x2, ja mam Semprona 3000+ 1,8@2,4 ;]

A grafa podkręcona?

Lipton
komentarz
komentarz

Sempron i X1950PRO trochę dziwna konfiguracja :D

Rafał91
komentarz
komentarz
A grafa podkręcona?

nie kręciłem jej jeszcze, mam zamiar ;)

mistrz933
komentarz
komentarz
ja na swoim cisne na 1280x1024 i max detalach bez AA i mam około 15-20 fps smile.gif

Chyba jednak nie :D. Max detale wymagają DX10 a x1950 go nie obsłuży ;). Grasz na wysokich(jak już) a one mają 30% mniejsze wymagania od ultra high

Akahan
komentarz
komentarz
Chyba jednak nie :D. Max detale wymagają DX10 a x1950 go nie obsłuży ;). Grasz na wysokich(jak już) a one mają 30% mniejsze wymagania od ultra high

Skąd wiesz jaki ma system, a po za tym Google.pl wystarczy jedną linijkę zmienić i już masz odblokowane V.High!

Langi
komentarz
komentarz
Sempron i X1950PRO trochę dziwna konfiguracja :D

Każdy mi to mówi ;] ale była okazja to kupiłem iksa ;), w niedalekiej przyszłości planuję wymianę procka itp itd także na pewno się przyda ;)

Rafał91
komentarz
komentarz

Max detale, miałem namyśli "High" :)

mistrz933
komentarz
komentarz
Skąd wiesz jaki ma system, a po za tym Google.pl wystarczy jedną linijkę zmienić i już masz odblokowane V.High!

Skąd wiem? Np. po jego podpisie ;).

CPU:AMD Athlon X2 5200+ 2MB cache + AC Freezer 64 PRO // MotheBoard: Gigabyte M55S-S3 AM2 // RaM: Kingston 2x1GB (667 Mhz) // GPU: PowerColor x1950PRO 256MB PCI-e // HDD: Seagate Barracuda 160GB // Nagrywarka: LITE-ON DVDRW SHM-165P6S // Keyboard + Mouse=> Logitech // Monitor: LG Flatron 775FT // Zasilacz: Chieftec 450W //...

Nawet jak się odblokuje te "niby U.high" to chyba w cuda nie wierzysz? Na DX 9 nie wyciągniesz takich efektów jak na DX10.

Max detale, miałem namyśli "High" smile.gif

I wszystko jasne ;)

Akahan
komentarz
komentarz
Nawet jak się odblokuje te "niby U.high" to chyba w cuda nie wierzysz? Na DX 9 nie wyciągniesz takich efektów jak na DX10.

Tu się zgodzę, po tej zmiany komend na v.high animacje są lepsze, lepszy bump mapping, ślady na piasku itp., ale do v.high z DX10 trochę brakuję.

No wiesz w jego podpisie nie pisze jaki ma system :D

mistrz933
komentarz
komentarz

Myślałem, że masz na myśli jednostkę centralną :P. Nawet gdyby miał Vistę to DX 10 nie obsłuży. TripleC Patch, tzw. namiastka U.high na ustawieniach wysokich w crysis'ie bez utraty FPS ;). Polecam sam mam grafika przepiękna :*:*

Rafał91
komentarz
komentarz

Widzę że namotałem trochę :lol:

mistrz933
komentarz
komentarz

Dialog się rozwinął, a czasem miło powymieniac się poglądami i dowiedziec jakis ciekawych rzeczy ;).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.