x-kom hosting

Nowa grafika PCI Express x16

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Postanawiam wymienić moją grafikę - GeForce'a 7600GT. Mój budżet to ok. 350ZŁ. Karta musi mieć dobre chłodzenie. To tyle nie wiem co wybrać jest dużo nowych modeli nVidii jak i AMD.

A43vil
komentarz
komentarz

Dozbieraj troszkę i kup 8800 GT

Gość
komentarz
komentarz

Właśnie nie mogę już i tak jestem na pożyczce :/

A43vil
komentarz
komentarz
Właśnie nie mogę już i tak jestem na pożyczce :/

Aha to trza było od razu

HD3850

9600GT

HD3870

8800 GS

Zobacz ceny i wybierz to co Ci bardziej odpowiada.

Gość
komentarz
komentarz

Która z tych kart co podałeś jest najbardziej wydajna ? Chodzi mi o wydajność w grach, głownie FPS ;) Ceny mniej więcej takie same.

A43vil
komentarz
komentarz

Na mój rozum to 3870, ale poczekaj aż ktoś jeszcze cóś doda.

grubys
komentarz
komentarz

Tak, bralbym tego Radeona KLIK

pozdro

A43vil
komentarz
komentarz
Tak, bralbym tego Radeona KLIK

pozdro

O dobrze kolega mówi bierz tego z zalmanem bo zawsze to lepiej po O/C o ile myslisz o O/C

P.S widzę że proc nie za dobry będziesz musiał z nim coś zrobić.

Gość
komentarz
komentarz

E6300 jest nie za dobry ?? Jest kręcony na 2489MHz :o

Lipton
komentarz
komentarz

Ten procesor prosi się o OC. Musisz go podkręcić do 2.6-2.7Ghz.

A43vil
komentarz
komentarz
Ten procesor prosi się o OC. Musisz go podkręcić do 2.6-2.7Ghz.

Tak jak kolega pisze, albo pokręcisz proca, albo bierzesz gorszą grafikę.

Gość
komentarz
komentarz

Napisałem w poście wyżej że jest kręcony na 2489 dalej nie wstaje nawet po podniesieniu napięcia <_<

Akahan
komentarz
komentarz

Skoro nie wstaję to spróbuj jeszcze troszeczkę podnieść napięcie, a nóż wstanie. Bo dziwne, że tak słabo się kręci u ciebie...

Druga bardziej prawdopodobna wersja jest taka, że ramy blokują Ci oc, bo z prockiem i ramy się podkręcają i już nie mogą więcej, ustaw dzielnik, żeby było około tych 667MHz.

Gość
komentarz
komentarz

Boję się troche podnosić napięcie, informatyk mówi że tyle wystarczy i wszyscy obstawiają słaby egzemplarz <_<

A43vil
komentarz
komentarz

To musi najpierw reset biosa, ustawić ramy na niższe takty i kręcić one same i tak pójdą do góry i zbliżą się do nominalnej wartości. Bo jak teraz zmieni ramy na kręconym procesorze to to się nie zmieni.

Gość
komentarz
komentarz

Dobra spróbuję ale i tak w planach miałem wymianę CPU, czy na moją płytę (EVGA nForce 650i Ultra) wejdzie Quad albo jakiś Penryn ?

grubys
komentarz
komentarz

Tak wejdzie ;)

pozdro

Gość
komentarz
komentarz

Aha jeszcze jedno czy moja płyta ma to PCI Express 2.0 ??

Akahan
komentarz
komentarz

1.0 jest kompatybilne z 2.0 :D Tak samo jak z AGP x4 i x8.

EDIT:

Na tej płytce się dobrze kręci, dziwne.

Gość
komentarz
komentarz

Wiem że są kompatybilne chodzi mi o to czy jest ;) Widać mam słaby egzemplarz, bywa ;) Po wakacjach będzie Q6600.

grubys
komentarz
komentarz

Nie to lepiej kup E8400 albo E8500 będzie to lepszy wybór niż też quad ;)

pozdro

A43vil
komentarz
komentarz
Nie to lepiej kup E8400 albo E8500 będzie to lepszy wybór niż też quad wink.gif

pozdro

Do grania napewno, ale jeżeli robi coś ciekawszego to zawsze mieć lepiej te 2 rdzenie więcej,

DeNeB
komentarz
komentarz
Tak, bralbym tego Radeona KLIK

Zamiast tego radka wez lepiej tego 8800GT http://allegro.pl/item420785686_8800gt_512...d_nowe_box.html

Cena taka sama a wydajnosc lepsza

A43vil
komentarz
komentarz
CYTAT(grubys @ czw, 21 sie 2008 - 11:50)

Tak, bralbym tego Radeona KLIK

Zamiast tego radka wez lepiej tego 8800GT http://allegro.pl/item420785686_8800gt_512...d_nowe_box.html

Cena taka sama a wydajnosc lepsza

Tylko weź go tak wylicytuj jak on mówił że więcej nie da, bo sam proponowałem mu 8800 GT a cena na pewno podskoczy i nie będzie to na jego kieszeń,

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
CYTAT(Marshal91 @ czw, 21 sie 2008 - 12:51)

CYTAT(grubys @ czw, 21 sie 2008 - 11:50)

Tak, bralbym tego Radeona KLIK

Zamiast tego radka wez lepiej tego 8800GT http://allegro.pl/item420785686_8800gt_512...d_nowe_box.html

Cena taka sama a wydajnosc lepsza

Tylko weź go tak wylicytuj jak on mówił że więcej nie da, bo sam proponowałem mu 8800 GT a cena na pewno podskoczy i nie będzie to na jego kieszeń,

To jest cena 'kup teraz' wiec nie ma mowy o jakis licytacjach.Ten 8800gt jest zdecydowanie wydajniejszy od radkow bez dwoch zdań.!Biez go i sie nie zastanawiaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.