x-kom hosting

Ktory procesor wybrac ?

Medivh Shady
utworzono
utworzono

Ktory procesor wybrac ??Intel Core 2 duo vs amd athlon x2

grubys
komentarz
komentarz

Może jestem stronniczy ale stawiam na Core 2 Duo ;)

pozdro

A43vil
komentarz
komentarz

napewno C2D ale zależy jeszcze pod co jak pod O/C Intel jak nie O/C AMD

Takie moje zdanie.

A dokładnie do jakie 2 procesory dokładnie podaj modele ?

Tomcio110977
komentarz
komentarz

Ja bym wybrał procka ze stajni intela (co zresztą zrobiłem) ;)

AMD został w tyle z procesem technologicznym i z każdym miesiącem przepaść się powiększa.

Gość
komentarz
komentarz

AMD Athlony 64 x2 wypadają całkiem nieźle pod względem cena/jakość. Wiadomo AMD to nie Intel. Ale jeżeli chcesz kupić AMD za płytę zapłacisz np. 200ZŁ a jak Intela 400ZŁ (tylko przykład ;) ) Ogólnie platforma AMD taniej wychodzi ale Intel przełoży się na wydajność. Podaj jeszcze jaki budżet.

DjAlbin
komentarz
komentarz

tak jak poprzednicy

Intel droższy wydajniejszy

AMD tańszy mniej wydajny

lecz moja rada jeżeli nie wykorzystujesz

PC do spraw obróbki graficznych lub podobnych spraw czy gier AMD ci wystarczy, lecz grasz obrabiasz muzykę, grafikę polecam Intela itp

Aron
komentarz
komentarz

Jedno głośnie u mnie wygrywa Intel Core 2 duo

A43vil
komentarz
komentarz
Ja bym wybrał procka ze stajni intela (co zresztą zrobiłem) wink.gif

AMD został w tyle z procesem technologicznym i z każdym miesiącem przepaść się powiększa.

To są mądre słowa, jak na razie AMD jest w tyle ale radeony ostatnio też były w tyle a teraz co ? Seria 48xx podbija komputery kupujących nigdy nie wiadomo czy AMD nie wypuści czegoś suepr ciekawego, ale jak na razie to Intel jak nic.

Mattix95
komentarz
komentarz

Brałbym Intela pod względem wydajności .

Jeszcze jedno : Czy Ty chcesz dokupić nowy procesor do płyty ( którą już masz ) , Czy najpierw wybrać procesor a później dokupić płytę pod niego ? :)

qn6
komentarz
komentarz
To są mądre słowa, jak na razie AMD jest w tyle ale radeony ostatnio też były w tyle a teraz co ? Seria 48xx podbija komputery kupujących nigdy nie wiadomo czy AMD nie wypuści czegoś suepr ciekawego, ale jak na razie to Intel jak nic.

Zgadza sie. Gdzies czytalem, ze juz za 3-4 miesiace wyjda dwurdzeniowce AMD z K10. Cos mi sie zdaje, ze zostawia Intela daleko w tyle...

Akahan
komentarz
komentarz

Nowe Phenomy na rdzeniu Deneb(45nm) mogą niby robić 4GHz, a zresztą zobaczcie do newsów.

lukasz1908
komentarz
komentarz

AMD jest świetnym rozwiązaniem jeżeli chcesz kupić komputer | Płyta + Proc |

do 500 zł . Kupisz wtedy dobrą wydajną płytkę za taką cenę nawet się

nie opłaca myśleć o Intelu .

Intel jest świetnym rozwiązaniem jak zaczynasz od 700 zł ( płyta + proc ) / procesor

jest na pewno wydajniejszy i lepszy do OC ale to już inna klasa cenowa .

Kupuj w zależności jakie masz fundusze .

Polecam intela : E8400 , E 8500 i płyty ASUS typu P5 / K PRO , Q , Q PRO

jeżeli zdecydujesz sie na Intela , w sprawie AMD się nie wypowiadam

bo nie jestem znawcą , tyle co mogę powiedzieć to , że nieźle prezentuję się

AMD Athlon 64 X2 6000+ . Pozdrawiam . :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.