x-kom hosting

[Rozwiązany] Vista 64Bit + E8400 64

A43vil
utworzono
utworzono

Siemka od dawna siedzie na XP 32 bo mnie vista jakos nie zachęca, siedziałem an viście 32 ale szybko ją usunałem, chciałem zapytać czy Vista 64 bitowa wpływa na wydajnośc procesorów z rodziny 64 bit ? bo nie wiem czy mam zakupić vistę, bo jeżeli nie ma zbytniej różnicy to mi się nie opłaca i posiedzie na swoim Media Center.

P.S jezeli zły dział prosze o przesunięcie.

Tomcio110977
komentarz
komentarz

Na Viście miałem tylko "przyjemność" popracować ale na laptopie (po godzinie miałem ochotę wyrzucić lapak przez okno) :P

A to był dobrze wyposażony laptop.

Mimo że mam u siebie na stacjonarce procka 64 bitowego to nie zamierzam przesiadać się na vistę,

Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział kolejną wersję Windowsa co samo przez sie rozumie ze vista to wielki niewypał.

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Niewiem czy na procek ale na pewno grafa lepiej chodzi bo jest dx10

A43vil
komentarz
komentarz

Aha czyli jednak nie warto dla DX 10 nie bede katował ani swojej grafiki bo nie warto ani przesiadał się na na ten niewypał bo nie warto.

Okej dzięki

[+]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.