x-kom hosting

radeon 4870x2

Mario-M95
utworzono
utworzono

Witam

Chciałem sobie kupić Radeona 4870x2 ale zastanawiam się czy na moim Gateway 24 cale karta rozwinie swoje skrzydła, czy może lepiej będzie kupić 2x radeon 4870 albo 280 GTX ?

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli ma Full HD to spokojnie rozwinie. Lepiej kup 4870 x2 na razie najlepszy wybór wśród kart graficznych.

qn6
komentarz
komentarz

A jaka maksymalna rozdzielczosc ma twoj Gateway?

Machur
komentarz
komentarz

pewnie okolo 1920 x 1200 px

Mario-M95
komentarz
komentarz

Monitor ma 1920x 1200.

Zadałem to pytanie bo czytałem recenzje i tam było napisane że 24 cale to absolutne minimum żeby kupno tej karty miało sens

Akahan
komentarz
komentarz

A reszta sprzętu? Bo jeszcze procek na 4GHz musisz wykręcić do tej karty...

Mario-M95
komentarz
komentarz

Chcę poczekać na nehalem a jak będzie kicha to intel core 2 quad q9650 extreme lub 9770 w zależności od tego ile kasy będe miał

kaziii
komentarz
komentarz

Bez przesady z tymi 24", nie dajmy się zwariować :). Ta karta i tak wygrywa z resztą przy 1680x1050 (22 cale). Pierwsze Nehalemy będą tylko dla entuzjastów- bardzo drogie.

Mario-M95
komentarz
komentarz

Jeszcze tak przy okazji jak z rozmiarami tej karty. Posiadam obudowę nemesis elite i obecnie mam w niej gf 9800 GTX i już jest trochę ciasno. Jeżeli dałoby radę wcisnąć tam tego radeona to miałby tam raczej bardzo ciasno a jego temp pracy są i tak wysokie. Rozmiar tej obudowy miałby duży wpływ na temp?

mistrz933
komentarz
komentarz

2Gb/512bit to ogromna ilośc pamięci i żeby wykorzystac je w pełni trzeba ten 24" monitor i to nie jest przesada.

obecnie mam w niej gf 9800 GTX i już jest trochę ciasno

Ciasno tzn.? 4cm wolnego miejsca od każdej strony? Co do temp, raczej ma, w dużej obudowie mającej mało wiatraków trudniej zachodzi, że tak to nazwę cyrkulacja powietrza :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.