x-kom hosting

przyszlosc z hd4870x2

adameq
utworzono
utworzono

otóz juz niedlugo mam zamiar kupic sobie nowego kompa <tyle juz z tym zwlekam, postanowilem wiec ze juz nalezy cos zrobic> tylko że...

Mam 19-calowy monitor z rozdzielczoscia 1440/900 i przy kupnie nowego kompa nie bede wymienial podzespolow czesciej niz 2 lata, wiem takze ze monitor bylby za slaby to tej karty, a wlasciwie karta za mocna dla monitora i takie pytanie: czy oplaca sie teraz kupic tego radka zeby na przyszlosc miec juz spokoj z grami w rozdzielczosci 1440/900?? czy radzicie zrobic cos innego... aa... jeszcze jedno//

czy q9300 bez OC bedzie mocno ograniczal ta kkartee?

Lipton
komentarz
komentarz

Niestety, będzie mocno ograniczał.. Osobiście do tej rozdzielczości nigdy nie kupiłbym takiej karty :).

Wystarczy tu 4870, a i tak będziesz musiał podkręcić procesor.

grubys
komentarz
komentarz

Dokładnie tak, 4870 ci w zupełności starczy ;)

pozdro

Buster
komentarz
komentarz

HD 4870 x2 spokojnie Ci na tą rozdzielczość starczy. Też mam tą rozdzielczość i przy HD 3850 jest całkiem nieźle.

Lipton
komentarz
komentarz

Buster wiesz jaka jest różnica pomiędzy 3850, a 4870 x2 ? Jest tak wielka, że aż nie do opisania :D

adameq
komentarz
komentarz

to co lepiej brac??

a) e8500+hd4870

b) e8500+gtx280

c) q9300+hd4870

d) q9300+gtx280

Lipton
komentarz
komentarz

E8500 + HD4870.

grubys
komentarz
komentarz

a) czyli E8500 + 4870

pozdro

Buster
komentarz
komentarz
Buster wiesz jaka jest różnica pomiędzy 3850, a 4870 x2 ? Jest tak wielka, że aż nie do opisania biggrin.gif

Ja nie cisnę non stop w Crysisa na full detalach :P Ale w gry średnich wymagań jest w sam raz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.