x-kom hosting

Nowy sprzęt a karta graf

Nick
utworzono
utworzono

Otóż planuje zakupić komputer typowo do gier ale mam dylemat z kartą graficzną bo została mi polecona (tzn mojemu bratu ale to i tak jeden pies) Radeon HD4870 Gainward 512 mb ale byłem u kumpla i tak jakoś w rozmowie wyszło że radeony w grach "nie działają" tzn nie wszystkie gry na nich w ogóle działają itd itp no w każdym razie że radki wywalają gry tzn że nie pójdą bo coś tam nie pasuje gierce i ze geforce są lepsze itd itp

co wy o tym sądzicie? bo nie chce pieniędzy w błoto wpakować a potem grać tylko w niektóre gry

wiem namieszałem ale nie do końca wiem jak to w słowa ubrać :(

grubys
komentarz
komentarz

Głupota, bierz tego Radeona

pozdro

lukasz1908
komentarz
komentarz

Też tak uważam Radeon jest wprost stworzony do gier ,

Ge Force jest bardziej popularny , od lat jest reklamowany

i jest przereklamowany .Jednak jeżeli nadal się nie przekonasz

do radeona , to kup Ge forca ale nie więcej niż za 700 zł .

A43vil
komentarz
komentarz

Racja bierz Radzionka sam mam 4870 z PowerColora i wszystko smiga, tylko mi proc zwalnia ale i tak wszystko chodzi full.

Polecam, napewno nie pożałujesz.

lukasz1908
komentarz
komentarz

A43viL tylko 3,4 GHZ na E 8400 ?? Masz świetną płytę do OC .

Podkręć go to ci nie będzie zwalniał .

A43vil
komentarz
komentarz
A43viL tylko 3,4 GHZ na E 8400 ?? Masz świetną płytę do OC .

Podkręć go to ci nie będzie zwalniał .

Łatwo powiedzieć gorzej zrobić, przy 3.4 mam już temp w stresie 63*C i nie wiem czy dalej kręcic dlatego jak wrócę z wakacji to sę zaopatrzę w pentagrama, dla swietego spokoju, a nie wiem ile tam ludzie kręcili na Boxie mojego proca,

Nick

Jaki procesor pod tą grafikę ?

Nick
komentarz
komentarz

Intel core 2 duo E 8400 3ghz 6mb BOX

# lukaszkomputerowiec

ja nie jestem Rockefeller żebym sobie co 2 dni sprzęt za 7 stów kupował...

wolałem sie spytać :)

A43vil
komentarz
komentarz

No to radzionka bierzesz tego proca, w polecanych chłodzeniach jest moj post o chłodzeniu więc obserwuj go a dowiesz się jaki cooler jest najlepszy an tego proca do 150 zł.

Pozdrawiam,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.