x-kom hosting

Czy mozna dokupic/zamienic processor ?

Gość
utworzono
utworzono

Mam zamiar kupic ten komputer

http://www.currys.co.uk/martprd/store/cur_...p;category_oid=

* Intel Core 2 Quad Q6600 Processor

* (2.4GHz, 1GHz FSB, 8MB Cache)

* Genuine Windows Vista ? Premium

* 3GB Memory

* 750GB Hard Drive

* Multi-Format Dual Layer DVD Re-Writer

* 768MB nVidia GeForce 9600GS

* 21-In-1 Card Reader

* 4 USB Connections

I mam pytanie czy mozna do niego dokupic processor ?? i spokojnie go "dolozyc" ? czy moze sie nie da ?? prosze o szybka odpowiedz na pewno dam plus.Jak cos prosilbym o jakies linki

Z Gory dzieki !!!

djkraszinio
komentarz
komentarz

w tym komputerze masz już procesor i nie można dołożyć drugiego

Gość
komentarz
komentarz

A podkrecic?? jak tak to do ilu ??

djkraszinio
komentarz
komentarz

eeee takiej zeczy to ci nie moge powiedziec i wogule nie powinienes sie pytac o to poniewaz jest to niezgodne z regulaminem kazdy egzemplarz kreci sie inaczej i nie mozna udzielic jednoznacznej odpowiedzi

grubys
komentarz
komentarz

No właśnie nikt ci tego nie powie, próbuj sam to się przekonasz ;)

pozdro

Gość
komentarz
komentarz

To ostatnie pytanie pojda mi najnowsze gry na maxie bez scinki ?? i czy mozliwa jest wymiana procka ?? na naprzyklad 4.0ghz ??

djkraszinio
komentarz
komentarz

gry raczej powiny chodzic co do procka to nie ma narazie takiego co ma 4ghz a pozatym podaj model płyty głownej jaka masz

Gość
komentarz
komentarz
Mam zamiar kupic ten komputer

Niestety nie wiem jaka plyta glowna :/ obczaj ta stronke http://www.currys.co.uk/martprd/store/cur_...ormationSection

Processor Type Intel Core 2 Quad Q6600

Clock-Speed 2.4 Ghz

Front Side BUS 1000MHz

Cache 8 MB

Operating-System Windows Vista Premium

RAM Memory 3072 MB

Hard Disk Capacity 750 GB

Optical Drive 1 Multi-Format Dual Layer DVD Re-Writer

Graphics Memory 768MB MB The higher the memory the better quality images you are display

Graphics Description nVidia GeForce 9600GS 768mb

Sound Card ONBOARD The quality of the sound generated by the PC will depend on how powerful the sound card is and the quality of the speakers

Media Card Reader 21-In-1 Allows the computer to read and transfer files onto a digital media card often found in digital cameras

No of USB connections 4 The more connections the computer has the more equipment you can connect to your computer e.g. modem, printer, scanner, digital camera, PDA

No of PCI Slots 2 These slots are used to add hardware to your computer e.g. a video card

Keyboard YES

Wireless Keyboard and Mouse YES

Mouse YES

Weight 12 kg This is the weight of the appliance in KG

Height 420 mm

Width 195 mm

Depth 415 mm

Network LAN N/a

to jaki jest narazie najmocniejszy processor ??

djkraszinio
komentarz
komentarz

no kurde ale g**** nie pisze nic o płycie ty ten komputer chcesz kupic??

Gość
komentarz
komentarz

spox jak pojde po niego to sie jeszcze popytam wiecej... ale mozna dokupic procka czy nie ??

djkraszinio
komentarz
komentarz

pewnie mozna wymienic tzn wyciagasz tego co masz a wkładasz innego którego kupiłes

mistrz933
komentarz
komentarz

Za tą cenę nie lepiej kupic któryś zestaw z polecanych?? Zakup wtedy będzie pewny i najwydajniejszy w swoim przedziale cenowym ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Za tą cenę nie lepiej kupic któryś zestaw z polecanych?? Zakup wtedy będzie pewny i najwydajniejszy w swoim przedziale cenowym wink.gif

Racja. Innymi słowy, polecany na forum zestaw (znajdziesz temat "Polecane zestawy komputerowe", strona 1) będzie wydajniejszy w grach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.