x-kom hosting

2 x 9800gtx+ bądz 1 x gtx280

tubylas
utworzono
utworzono

Stoję przed wyborem karty graficznej i mam problem co wybrać, wypatrzyłem sobie 2 karty jeśli mógłbym prosić o pomoc w doradzeniu którą kupić byłbym wdzięczny:

2x GeForce 9800GTX+ połączona w systemie SLI bądź 1x GTX 280 myślałem nad firma BFG.

Chyba ze macie jakieś inne propozycje. Generalnie myślałem nad systemem SLI ale jeśli będzie coś lepszego to czemu nie skorzystać.

grubys
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu chyba brałbym GTX280 ;)

pozdro

tubylas
komentarz
komentarz

No tak ale dla czego masz jakies testy zeby pokazac ze jest lepszy od tych 2 kart polaczonych w sli??

grubys
komentarz
komentarz

Proszę bardzo http://www.hothardware.com/Articles/NVIDIA...leashed/?page=7

GTX280 wypada lepiej a w dodatku jako jeden będzie pobierał mniej prądy niż dwa 9800GTX a już połączenie w SLI GTX280 po prostu miażdży konkurencje.

pozdro

Machur
komentarz
komentarz

no tu jasno widac ze lepszym rozwiazaniem bedzie jeden gtx 280:)

lukasz1908
komentarz
komentarz

Nie rozumiem po co kupować tak silną kartę graficzną w tych czasach .

1300 zł za kartę ?? Po co to komu jak i tak Hd 4850 z dobrym sprzętem ciągnie

najlepszą grę na max detalach . Mi się wydaje że kupowanie takiej karty

to jest po prostu szpan . Jeżeli się mylę bo nie powiem że jestem specem

proszę mi powiedzieć po co komu taka karta jak i tak za rok jak wyjdą nowe gry a

kartę która je pociągnie na max kupimy za 500 zł . Ewentualnie jak ktoś ma kasę

kupić już tego hd 4870 za 700 zł a jak będzie potrzeba więcej bo wyjdzie jakaś

kosmiczna gra dokupić 2 x hd 4870 do Cross File , wtedy już pewnie będzie o 300 zł tańsza .

Kupować kartę za gtx 280 za 1300 zł która za pól roku będzie przeciętniakiem

tylko po to żeby pokazać że się ma a nawet z niej w pełni nie korzystać ...

Nie rozumiem , jeżeli się mylę proszę o odpowiedz. :)

Akahan
komentarz
komentarz

Dokładnie, ale na co komu GTX 280 skoro w podobnej cenie macie Radzia 4870X2, który jest sporo szybszy od GTX 280.

lukasz1908
komentarz
komentarz

Ale po co nawet taki Cross Fire teraz 2 x 4870 za 1400 zł jak i tak nikt tego nie wykorzysta ?

Teraz wydacie 1400 zł a za rok technologia pójdzie w górę nie wiadomo co będzie

pewnie jakiś Direct 12 albo coś :P A gtx 280 i 2 x hd 4870 to będą starocie jak teraz

karty z Direct 9 sprzeda się je za 200 zł , a ja w tym samym czasie sprzedam moją

Hd 4850 ( która teraz wykorzystuje efektywnie w 100 % ) za 150 zł

i za 500 zł kupię kartę z D 12 :D ( podałem przykład z tym D 12 , po prostu technologia

idzie w górę i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego nie można kupować komputera

na przyszłość , jak ktoś chce mieć ciągle bardzo dobry musi na bieżąco wymieniać części )

A teraz kupowanie gtxa i innej karty za 1400 zł ( niby na przyszłość bo szybka )

to wydawanie pieniędzy w błoto , jak ktoś chce wydawać pieniądze w błoto bez sensu

proponuje inny sposób niż wzbogacanie Nividii i nabieranie się na ich triki reklamowe

np. Kari tas albo coś wpłacić . Nie wiem wasza decyzja ja kupuje HD 4850 chodź mam

kase na nawet 2 takie Gtxy , wam proponuje to samo . Jak ktoś się nie zgadza proszę

pisać i pozdrawiam :):)

Akahan
komentarz
komentarz

Masz rację najbardziej opłaca kupować się średniaki za 400zł, np. ten Radeon i tak takiego Crysisa na full pociągnie, i w ogóle we wszystko sobie pograsz, a taki GTX dziś najszybszy, a za rok będzie po 500zł albo i mniej kosztować i se ludzie będą w mordę pluć(zresztą już teraz narzekają, jak kupowali GTX za 2000zł, a dziś 1300zł), inny przykład 8800GTX jak wychodził kosztował 2800zł, a dziś już nikt o nim prawie nie pamięta :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.