x-kom hosting

Zmiana karty grafiki

slipknotek
utworzono
utworzono

Mam taki sprzęt: proc. AMD Athlon 1600+ palomino ~ 1.4Ghz, karta grafiki. GeForce 2 64mb i 1GB ramu (DDR). Czy wymiana karty grafiki wpłynie na płynniejsze działanie gier? (czy może w tym wypadku lepsza będzie zmiana procesora?). Z góry dziękuję.

PS. Przepraszam jeśli piszę temat w nieodpowiednim dziale, ale nie wiedziałem gdzie to napisać;p

PPS. Maje oprogramowanie to Windows XP 2002, SP2.

FutureTrance
komentarz
komentarz

Ja bym wymienił procka i grafe.Ale jak wymieniasz procka to też pewnie płyte główną bo masz pewnie jakąs starszą.Czyli prawie cały komp do wymiany..

Lipton
komentarz
komentarz

Szukaj Radeona X700 lub GF 6600.

Napisz jaki masz zasilacz.

Artur
komentarz
komentarz
Napisz jaki masz zasilacz.

pewni noname.

nie lepiej wymienić całego kompa ? już pora :P

slipknotek
komentarz
komentarz

Karte będę kupował od kumpla:) To będzie GeForce fx 5500 128mb. Odnośnie procka to gniazdo mam Socket A. Zaraz sprawdzę jaki mam zasilacz.

Zasilacz to: ROPLA LPD9-300W (voltage-230; current-4A; frequency-50hz)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie bierz tej karty !

Jest słaba, zdecydowanie słabsza od tych co proponuje. Zasilacz trzeba by było zmienić :)

slipknotek
komentarz
komentarz

A na tym zasilaczu nie uciągne?;) Kurcze tylko te karty co napisales są droższe;p

grubys
komentarz
komentarz

Nie wiem ludzie skąd wy bierzecie te wszystkie zasilacze :P przecież one stanowią niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia :)

Ale tak na serio to wymień go jak najszybciej

pozdro

Machur
komentarz
komentarz
Nie wiem ludzie skąd wy bierzecie te wszystkie zasilacze

ze sklepu.

Kurcze tylko te karty co napisales są droższe;p

drozsze ale i bardziej oplacalne. Przy lepszym procesorze na 6600 pograsz sobie spokojnie w CoD4

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Pytanie pomocnicze - za ile zł kumpel chce sprzedać tego FX5500? To model 64-bit czy 128-bit?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.