x-kom hosting

zasilacz do karty graicznej

adam15
utworzono
utworzono

kupiłem kartę graficzną GeForce 8600 palit sonic + i karte mi jutro przyślą lecz nie wiem czy mi zasilacz podoła bo ma 350

grubys
komentarz
komentarz

Ale jakiej firmy ten 350w ? ?

pozdro

adam15
komentarz
komentarz

muisze zobaczyć na obudowie

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli to no-name to do wymiany się kwalifikuje

adam15
komentarz
komentarz

MODE COM

Feel 2-350 ATX

grubys
komentarz
komentarz

No to nie jest źle, powinien ci wystarczyć, ja też miałem mojego 8600Gt na chieftecu 360w

pozdro

adam15
komentarz
komentarz

ok dzięki

pomyślimy o czymś lepszym ale może troszkę później bo narazie kasy nie mam a obawaiałem się że ten zaraz się spali

falcon1984
komentarz
komentarz

Moim zdaniem zasilacz za słaby do tej karty

grubys
komentarz
komentarz

Kurde no ciężko powiedzieć bo mówię mój 8600GT chodził na 360w i starczyło ale 350w niby dużej różnicy nie ma ale różnie może być.

Najwyżej dokupisz nowy ale może nie będzie trzeba.

pozdro

Akahan
komentarz
komentarz
Kurde no ciężko powiedzieć bo mówię mój 8600GT chodził na 360w

Ale Feel nie jest jakąś porażająco dobrą firmą produkującą wyśmienite zasilacze... Często są one porównywalne do no-name. Nie wiem jak z feelami III, ale on ma II :D

Machur
komentarz
komentarz

powinien wystarczyc. Nie bedzie sytuacji ze odrazu padnie wiec go nie straszcie tak. Poprostu jak bedziesz mial kase kup lepszy. Np. chieftec gps 450w.

Sonido
komentarz
komentarz
Moim zdaniem zasilacz za słaby do tej karty

Wystarczający. Jak nie będziesz grafy podkręcał to wystarczy te 350W. Nic większego przy ew. zmianie niż 400W bym nie kupował, bo po co aż taki zapas mocy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.