x-kom hosting

Która lepsiejsza

norberto
utworzono
utworzono

Mam takie pytanie, ktora karte graficzna bardziej oplaca sie kupic

http://www.allegro.pl/item417537314_pci_e_asus_geforce_8800gts_512mb_650_1940_8800_box.html

czy

http://www.allegro.pl/item417153811_gigabyte_geforce_9600_gt_1024mb_ddr3_256bit_tv.html

A moze jest jeszcze lepsze rozwiazanie z rodziny GeForce tak do 500 zl ?

I jeszcze jedno... ktos wie dlaczego po wpisaniu hasla z "odzysku" dalej nie moge sie zalogowac ? Wyskakuje ze niepoprawne, a przeciez kopiuje te nowe co dostalem na maila :angry:

Prosze o odpowiedz ^^ szczegolnie na pierwsze dotyczace tematu pytanie

stawar12
komentarz
komentarz

Też myśle, ze Radeon. Jeśli nie to ta pierwsza lepsza. 1GB i tak nie wykorzystasz

FrogsterPL
komentarz
komentarz

1 GB może i by się wykorzystało, ale trzeba mieć minimum 8800 GT. 9600 GT jest za wolny ;)

.avenue
komentarz
komentarz

1GB na sporawych rozdzielczościach by się nadał ;] ale to juz na prawdę spore rozdziałki... tak jak reszta za tą cenę polecam Radeona HD4850 ( PowerColor bądź Saphire )

FutureTrance
komentarz
komentarz

To jeszcze zależy co nasz kolega lubi..Czy Ati, czy GF czy też jest mu wszystko jedno czy Ati czy GF :D Jeżeli dobrze poszukasz to 8800GTS znajdziesz juz w cenie HD4870.Wydajność jest podobna więc jak kupisz Radka to nic nie stracisz i jak kupisz GF to też nic nie stracisz :) Twój wybór :)

grubys
komentarz
komentarz

Ale jak kupi Radeona zawsze będzie mógł połączyć dwie, bo zakładam że ma płytę z CF ? ;)

pozdro

norberto
komentarz
komentarz

Wlasnie plytka jest pod nvidie z sli ;p

grubys
komentarz
komentarz

Aaaah ale jak za 500zł bierz Radeona 4850 ;) chyba że masz trochę więcej to 4870

pozdro

mistrz933
komentarz
komentarz

Sapphire Hd4850 Toxic i granie bez konieczności kupywania Accelero S1

Aaa. SLi to teraz jeszcze powiedz czy masz pełne wsparcie (2x x16 PCI-E) czy częściowe (1x x4 & 1x x16 PCI-E). bo jak to 2 to w SLi nie opłaca się pchac

norberto
komentarz
komentarz

8x/8x

mistrz933
komentarz
komentarz

x8/x8?... To wymień płytę główną bo karty graficzne które podałeś albo wogóle nie będą działac albo na 50%.

norberto
komentarz
komentarz

Złącze jest PCI-E x16 SLI jest 2x x8 z reszta i tak nie stac mnie na sli ^^ btw gdy chipset nvidii to radeon bedzie chodzil wolniej ?

mistrz933
komentarz
komentarz

Nie, to nie ma żadnego wpływu, to jak jakby powiedziec, że np. płyta MSI to najlepiej brac karty MSI.

// ten temat został oczyszczony z postów, pt "juhu zalogowałem się na tym koncie"

// to jest forumpc, a nie gadu gadu - odpowiadamy wyłącznie, jeśli mamy coś sensownego do dodania

// następnym razem za takie posty poleci warn!

// naekana

norberto
komentarz
komentarz

K dzieki wszystkim za szybkie odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

kisiel92
komentarz
komentarz
Jeżeli dobrze poszukasz to 8800GTS znajdziesz juz w cenie HD4870.Wydajność jest podobna więc jak kupisz Radka to nic nie stracisz i jak kupisz GF to też nic nie stracisz

Chyba nie 4870 tylko 4850. Bo 4870 jest sporo wydajniejszy od GeForca 8800 GTS (ponad 20%)

A43vil
komentarz
komentarz
Jeżeli dobrze poszukasz to 8800GTS znajdziesz juz w cenie HD4870.Wydajność jest podobna więc jak kupisz Radka to nic nie stracisz i jak kupisz GF to też nic nie stracisz

Głupota, wcale nic nie straci ? jak to są podobne grafiki to ja nie mam na imie tomek, toż to głupota takie coś gadać.

Bierz radzionka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.