x-kom hosting

Karta Graficzna Asus En8600gt (silent) HDtv ddr3

gracek1414
utworzono
utworzono

Witam,

Chciałem złożyć sobie nowy komputer. I teraz poszukuje taniej karty graficznej a dobrej. Znalazłem taką Geforce'a. Moje pytanie brzmi czy ta karta będzie wystarczająca do nowych produkcji(crysis , mass effect) , ponadto czy da się tą kartę połączyć w SLi?Cena tej karty jest niska i dwie by nie zrobiły różnicy a 1024 mb to już coś . Proszę o podpowiedzi jak również polecenie innej karty w razie gdy ta byłaby zła.Płytę główną jaką zamierzam zakupić to MSI-X38 Platinum X38 s775 ale nie wiem czy obsługuje SLi. Jest to stosunkowo droga karta jeśli znacie inne podobnej jakości (obsługa Sli i core2quad'a i ddr3) to prosze sugerować. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje Wojtek;)

gracek1414
komentarz
komentarz

Aha rozumie ale chodzi mi o to żeby połączyć dwie karty graficzne... Czy przy tej płycie głównej jest możliwe połączenie ich? Chce komputer ,który na dłużej by mi wystarczył i dlatego pomysł z połączeniem. Pzdr.

grubys
komentarz
komentarz

Nie, SLI nie obsługuje ale możesz połączyć w CrossFire

pozdro

gracek1414
komentarz
komentarz

Tak w ogóle to widzę ,że masz geforce 8600 jesteś z niego zadowolony? Próbowałeś mass effect czy coś takiego? A co do połączenia to na proline.pl pisze ,że możliwe jest podłączenie 4 kart w pci-e. Nie rozumie tego. Czy tam jest Sli czy CrossFire? :>Tu jest ta Płyta Główna. Jak znacie coś lepszego i tańszego to doradźcie. Pozdrawiam

Akahan
komentarz
komentarz

I co z tego, że połączysz kilka 8600GT na dziś to nie są super karty... Pisałeś, że będziesz miał 1024 ramu na kartach i co Ci to da? Nie ważna ilość ramu(naczy ważna, ale nie w tej karcie :D) bo i tak wysokich rozdzielczości nie pociągnie, a tu liczy się bardziej rdzeń karty i jej taktowania.

Nie lepiej kupić jedną a wypasioną, niż kilka słabych...

grubys
komentarz
komentarz

Możesz połączyć 4 karty ale Radeony bo płyta obsługuje CrossFire.

A mój GF...no cóż do czołówki na pewno nie należy ale taki zły tez nie jest, np: w Crysisa mogę grać na Medium ale właściwie odkąd zmieniłem procesor na 8400 bo przedtem mogłem wyłącznie na Low, w Colin-nie Dirt również na medium z niektórymi High i potem mam Soldier of Fortune gdzie gram na maxa i na razie nie mam więcej gier, w każdym bądź razie planuje zmianę grafy bo hamuje mi procesor i w ogóle chce sobie pograć na High we wszystkich grach.:)

pozdro

gracek1414
komentarz
komentarz

Akahan poleć jakąś dobrą karte za 500 zł bo na razie nie mam za dużych funduszy. A czy połączenie tych 2óch radeonów byłoby dobrym wyjściem? pozdrawiam

Akahan
komentarz
komentarz

Za 500zł to bym brał Radeona 4850 TOXIC jeżeli znajdziesz.

grubys
komentarz
komentarz

Polecam ci tą grafe http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,56632/ lub innego producenta ale to zawsze można wybrać, w każdym razie świetna karta a potem jakbyś uzbierał kasę kupujesz drugą i masz prawdziwego potworka do gier ;)

Ale już na tej jednej będziesz mógł odpalić większość gier na MAX

pozdro

BURY ZENEK
komentarz
komentarz

Za 500zł to bierz hd4850. To bedzie najlepszy wybór

Byli szybsi

gracek1414
komentarz
komentarz

Czyli do tej płyty pasowała by ta karta i w razie czego druga byłaby możliwa do podpięcia? Jak tak to dzięki wielkie za pomoc , chyba właśnie tak zrobię. Pozdrawiam

grubys
komentarz
komentarz

No i prawidłowo za tą cenę nie ma lepszej karty niż 4850 ;)

pozdro

gracek1414
komentarz
komentarz

Chociaż nie panowie jeszcze jedna sprawa. Przeczytałem pewien artykuł i zastanawiam się ,ponieważ płyta ,którą pokazałem obsługuje pamięci ddr3. W artykule tym pisali ,że wydajność ddr2 i ddr3 jest podobna a za tą samą cenę można kupić 2gb ddr3 i 4gb ddr2. Jaką płytę główną byście proponowali ogólnie ? Zostać przy tej czy szukać innej i oszczędzić trochę na niej. ( Pamiętajcie ,że z CrossFire;) ) Proszę o pomoc.Dzięki.

grubys
komentarz
komentarz

Ja bym wziął płytę z DDR2 przez co byłaby tańsza oraz pamięci do niej byłby wiele tańsze i kupiłbym za to Radeona 4850 w CrossFire albo na razie jednego 4870

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.