x-kom hosting

Głośna praca wiatraka na karcie graficznej

marcin10_19
utworzono
utworzono

Mam problem z moim wiatrakiem a mianowicie kupiłem jakoś w Listopadzie nową kartę graficzną GF 7300GT. Myślałem że wiatrak wytrzyma długo, ale teraz przy starcie kompa jak jest zimny to buczy ten wiatrak a później jest juz oki chodzi normalnie, niepokoi mnie to ponieważ nie chce mi się w to wierzyć aby już wiatrak wysiadł :( przecież karta jest nówka. Czy może przeczyścić go sprężonym powietrzem w spray'u, może jest w nim kurz i dlatego tak się dzieje? Czy może faktycznie jest z nim coś nie tak??

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

falcon1984
komentarz
komentarz

Przeczyść z kurzu, nawet można całkiem go zdjąć, wyczyścić kurz i nową pastę dać.

Co to za model karty ? Firma i chłodzenie mnie interesuje...

marcin10_19
komentarz
komentarz

Karta GeForce 700GT Palit Super:

e4f6918994f1d504m.jpg

// korekta grafiki w poście

// +10% za zlekceważenie zaleceń moderatora

// naekana

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj z kurzu przeczyścić, jak nie pomoże to wiatrak mógł się wyrobić i możliwe że do wymiany jest

marcin10_19
komentarz
komentarz

A dokupie taki wiatrak w sklepie normalnie?? Chciał bym kupić chłodzenie pasywne do tej karty graficznej, znalazłem coś takiego: Arctic Cooling

Akahan
komentarz
komentarz

Kartę masz pod AGP czy PCI-E?

Bo piszę:

(oprócz 7X00 GS AGP)

A i nawet pasywnie będzie dobrze chłodzić tę kartę, a można dokupić ciche wiatraczki do tego chłodzenia i będzie looz.

Lipton
komentarz
komentarz

GS, a ona ma GT :D

marcin10_19
komentarz
komentarz

Ja mam GeForce 7300 GT Palit,i właśnie nie wiem czy na 100% jest kompatybilny z moja kartą i czy będzie dobrze to chłodzić. Proszę o poradę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.