x-kom hosting

Obraz z kompa na TV

slawekk001
utworzono
utworzono

Witam!!!

Mam pewien problem, chodzi o wyświetlanie obrazu z kompa na TV. Posiadam kartę ATI Radeon 9600XT. Obraz jest przekazywany ok 20m kablem. Na ekranie TV obraz jest zakłócany poprzecznymi falującymi pasami. próbowałem już wielu rozwiązań w ustawieniach ekran ale niestety pasy nie znikają a oglądanie filmów na TV jest tragiczne.

Proszę o pomoc.!

Przemek
komentarz
komentarz

slawekk001, a to przez to ze kabel jest slabo ekranowany... szczerze to nie wiem czy znajdziesz az tak dobrze ekranowany kabel azeby nie bylo zaklucen na TV... to juz za duza odleglosc...

slawekk001
komentarz
komentarz

No to strach rozpędzony.... :-) Miałem nadzieję że to z powodu kabla. On nie jest wogóle ekranowany bo jest poprostu przez chinche. Może da sie zamontować jakiś wzmacniacz sygnału lub jakieś filtry. Tylko jeśli tak to czy to nie uszkodzi grafiki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.