x-kom hosting

GTX260 - tylko jaki ?

.avenue
utworzono
utworzono

Mam zamiar kupic kartę graficzną GeForce GTX260, tylko mam dylemat. Wiem, że niektóre GTX'y260 są bardziej wydajne, inne mniej. jedne są fabrycznie podkręcone, inne nie... I tu pytanie, jakiego GTX'a260 wybrac, żeby był najlepszy, czyli fabrycznie podkręcony z największą wydajnością.

Czekam na pomoc :)

.avenue
komentarz
komentarz

No właśnie też na nią patrzyłem ;) Tylko chciałęm się upewnic, bo wiele jest tych kart i nie wiadomo które są najlepsze ;]

THX za pomoc :)

grubys
komentarz
komentarz

Żebyś się upewnił to masz test jeszcze ;)

Tutaj

pozdro

Raxen
komentarz
komentarz

Moze jednak Radeon 4870?, w jakiej rozdzielczoscci bedziesz gral?

.avenue
komentarz
komentarz

Bardziej jestem zwolennikiem GeForce... jednak firma pożądna i bardziej bym wolał GTX'a ;] Różnice są minimalne

Lipton
komentarz
komentarz

Jeżeli jest zwolennikiem GF to niech bierz GTX260, te karty są tak podobne wydajnościowo, że nie ma różnicy, którą bierze.

Ahh jeżeli ktoś by był tak dokładny to jest różnica 3.6% na korzyść Radeona :)

http://www.apollo.pl/store/show_detail/45586 - Bierz Evge, po co masz przepłacać za naklejkę i troszkę podkręconą wersje tej samej karty.

Raxen
komentarz
komentarz

Dlatego wez Radka bedzie taniej i na jakies dobre chlodzenie zostanie.

.avenue
komentarz
komentarz

Lipton, różnica pomiędzy Evgą a Asusem jest bardzo mała, jeśli chodzi o cenę :) 50 - 70zł nie gra róznicy ;) A lepiej miec lepszą wdajnościowo x]

Lipton
komentarz
komentarz

No jeżeli chcesz płacić za naklejkę i lekko podwyższone taktowanie na rdzeniu to OK :D

Choć samemu to można zrobić w 5 min.

Evga czasami nie daje 5 lat gwary ?

.avenue
komentarz
komentarz

Jak się umie to się zrobi xD A ja zbytnio do tego daru nie otrzymałem x] Więc wolę "lekko" przepłacic i miec spokój ;)

co do gwarancji - a bo ja wiem :D

Lipton
komentarz
komentarz

Wiesz... możesz zawsze się spytać na forum o to :D

.avenue
komentarz
komentarz

omg xD 5 lat tej samej grafiki raczej nie będę miał :D więc taka gwarancja mi nie potrzebna ;P

grubys
komentarz
komentarz

Ale zawsze też można podkręcić już tą fabrycznie podkręconą :D

pozdro

.avenue
komentarz
komentarz

W testach jak czytalem już dużo więcej ten ASUS nie uciągnął :)

mistrz933
komentarz
komentarz

Przecież ta różnica taktowań nie dochodzi nawet do 100Mhz ;). Bierz EVGA, a za 50zł sobie kup świecący wentylator do kompa :D, a zresztą jak wolisz.

.avenue
komentarz
komentarz

"Produkt ASUSA taktowany jest następującymi zegarami: GPU – 650 MHz, jednostki SP – 1400 MHz, pamięć – 1,15 GHz."

"Standardowe taktowanie kart GeForce GTX 260 to: GPU – 576 MHz, jednostki SP – 1242 MHz, pamięć – 1 GHz."

takie o róznice :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.