x-kom hosting

[Rozwiązany]Problem z Radkiem

Bajbus
utworzono
utworzono

otoz mam problemy z grami- zamiast liter mam jakies dziwne krzaczki i grafika w menu wariuje. same gry czasami tez maja rożne błedy w wyswietlaniu np. w lokim poczas animacij ognia wplątują sie błyskawice. koles z pomocy technicznej zalecil mi nowe sterowniki. ale na stronie amd jest tylko sterownik, cytuję: "

RADEON 2600 HD Series (PCIe)", a ja mam ta karte pod agp i nigdzie nie moge znalezc sterownikow. pomoze ktos?? a wlasnie uzywam Sterownikow Omega drivers dla ati nanowszych poniewaz ATI wspiera tylko ten rodzaj karty na PCi

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A próbowałeś zainstalować te niby dla PCI-E? Bo GPU (czyli procesor graficzny) w karcie na AGP jest ten sam, różnią się tym, że karta AGP ma jeszcze dodatkowy układ RialTo "tłumaczący" polecenia PCI-Express na takie "zrozumiałe" dla AGP.

Bajbus
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie niemyslałem że pomoże ale jednak :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.