x-kom hosting

Prośba o dobór karty graficznej i zasilacza

sk0b3l7
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mój sprzęt to :

Procesor : AMD Athlon64 X2 4400+

Płyta główna : Gigabyte M61SME-S2

RAM : GoodRam DDR2 1024mb 800mhz

Zasilacz : ATX KY 400W

I muszę kupić nową kartę i zasilacz do 430 zł z wysyłka ...

Myślałem nad karta i wpadło mi do głowy 8800GS\9600GSO ale pewna osoba wybiła mi to z głowy ponieważ na tej płycie głównej z kartą są jakieś problemy a i tak by nie pracowała w max wydajności na tym sprzęcie ...

Proszę o dobranie karty i zasilacza do tego sprzętu zwróćcie uwagę na płytę główną ...

A to jest skan z książeczki dołączonej do płyty głównej : http://img501.imageshack.us/img501/4939/kartyug4.gif

Chcę aby karta wyciągnęła na tym sprzęcie skrzydła w 100% ... Dawajcie od razu propozycje zasilaczy

Od razu mowie ze karta będzie prawdopodobnie podkręcana.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Lipton
komentarz
komentarz

Na szczęście umiem :D

Ta osoba, która powiedziała że 8800GS lub 9600GSO nie będą chodziły tak jak trzeba po prostu się nie zna :P

Oczywiście trzeba będzie lekko podkręcić procesor.

Może troszkę wyjechałem poza budżet, ale jak tak to naprawdę minimalnie.

sk0b3l7
komentarz
komentarz

430 z wysylka to jest MAXimum ...

sk0b3l7
komentarz
komentarz

Cheftec mi nie bedzie chodzil bo cos tam mam z płyta główna ...

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Cheftec mi nie bedzie chodzil bo cos tam mam z płyta główna ...

Też Ci to tamta osoba powiedziała? To jakieś kompletne bzdury, weź jej to powiedz. Oczywiście, że Chieftec będzie chodził.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.