x-kom hosting

Paranoiczna Wydajnosc Crysis Pomocy..

Gość
utworzono
utworzono

Ja tego nie rozumiem przez dluzszy czas broniłem Visty.. wydywało mi sie , ze gry chodza szybciej itp... zawsze stalem po jej stronie... lecz nie rozumiem niczego..

posiadam

amd 5600 x2

2 gb ram

8800 GT ...

na Windows Xp 32 bit mam Average fps 39.

na Windows Vista 32 bit Average fps 27. to jest paranoja podobniez dx 10 mial przyspieszac gry?!?! a tu co? srednio 12 fps mniej... na viscie schodzi nawet do 19.. a na xp nigdy ponizej 30.. juz nie mam pomyslow =/ stosuje te same sterowniki 175-iles tam oczywiscie na viscie do visty no bo jak:d na xp do xp.. dlaczego na xp mam prawie 2 x wiecej fps podczas grania =/?

grubys
komentarz
komentarz

Przede wszystkim dlatego że Vista pożera dużo więcej Ramu i 2 GB to za mało.A przecież Direx 10 też nie ma przyśpieszać gier tylko powodować lepszą grafikę więc chyba oczywiste ze FPS-y lecą w dół

Jak na Viste to przynajmniej 4 GB musisz mieć żeby ładnie wszystko śmigało

pozdro

Lipton
komentarz
komentarz

Eeee od kiedy miał przyspieszać ? Chyba polepszyć ? :D

To normalka że tak masz. Jeżeli grasz na max detalach w Crysisa na 8800GT będziesz miał coś koło 20fps. Możesz zrobić SS i porównasz grafę z Visty i XP.

Gość
komentarz
komentarz

... 4 gb? w jakie bajki ty wierzysz =) Vista zabiera 400 mb ramu.. chyba ze uruchamiasz jakies syfy... a rekomendowane jest 1,5 gb

po za tym wlasnie dx 10 mial kozystac w nowszej technologi z steam processoros przyspieszajac gry.. - zwiekszajac wydajnosc wiec nie gadajcie btw.

wystarczy miec moda do crysis na xp na v.high / grafa prawie jak na v.high wszystkie shadery .. promienie slonca itp. a fps o 10-15 wiecej niz na Viscie ...

Lipton
komentarz
komentarz

Mod jest oczywiście :)

Jeżeli tak wszystko wiesz to po co zakładałeś temat ?

Jarek1290
komentarz
komentarz
wystarczy miec moda do crysis na xp na v.high / grafa prawie jak na v.high wszystkie shadery .. promienie slonca itp. a fps o 10-15 wiecej niz na Viscie ...

Ma ktoś może linka do tego cuda będę wdzieczny :)

grubys
komentarz
komentarz

(...)

// a to co to za post miał być?!

// odpowiadasz na forum, czy na gg piszesz?!

// następnym razem poleci warn!

// naekana

Machur
komentarz
komentarz

vista i 400mb ?! cos mi sie wierzyc nie chce ;]

grubys
komentarz
komentarz

No 4GB to już jest super ale do grania min od 2-3 Gb

I nie żadnego moda tylko trzeba zmienić odpowiednią ścieżkę i w tedy można grać na xp z Very High prawie jak na Viscie z dx10

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.