x-kom hosting

Karta graficzna ati 9600

dzikizwierz
utworzono
utworzono

Witam,

mam taki problem, zakupiłem kartę radeon 9600 256mb 128bit. Ma ona wejście na dodatkowe zasilanie( bez niego nie rusza). Potrzebowałbym przejścia z molexa na takie ustrojstwo

(2x4 pin?) Wie ktoś jak to sie nazywa http://img395.imageshack.us/my.php?image=52785740bv3.jpg

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

nikt nie jest w stanie mi pomoc? :-f

Lipton
komentarz
komentarz

Mi to przypomina wewnętrzne gniazdo VIVO, ale mogę się mylić. Prześlij dokładniejsze fote, sfotografuj tylko tył karty.

Choć VIVO było raczej w kartach z serii X850XT.

webber
komentarz
komentarz

Czy to nie jest czasem taki sam kabel zasilania, jaki podłącza się do FDD (stacji dyskietek)?

dzikizwierz
komentarz
komentarz

ta to chyba jest vivo. A wiesz ile ta karta pobiera watów i czy potrzebne jest jej dodatkowe zasilanie?

Lipton
komentarz
komentarz

Webber być może jest to zasilanie typu floppy. Jak czytałem w necie takie zasilanie było używane w 9700 i X700, dlatego proszę autora tematu o wykonanie dokładniejszych zdjęć.

Coś mi się zdaję że ta karta nie potrzebuję dodatkowego zasilania.

dzikizwierz
komentarz
komentarz

niby taki sam jak do fdd bo też na cztery piny ale wtyczka jest inna i nie pasuje, zaraz dam zdjęcia, sry za jakosc zdjecia robione nie moim telefonem

66162540gf1.th.jpg

y1er9.th.jpg

a czy monitor musi byc podłączony pod DVI? bo mam tu wejscie DVI i takie jak na starej karcie (9200se) czyli crt, monitor mam 19'' lcd to moze tu jest problem? ale nie mam takiego kabla od monitora. Mysle ze skoro karte sie podlaczy nie wyswietla obrazu ale grzeje się, to raczej pracuje???

Lipton
komentarz
komentarz

To nic nie ma do rzeczy czy podłączysz przez DVI czy przez D-SUB.

Te wyjścia z tyłu karty to jest Vivo na 100%.

dzikizwierz
komentarz
komentarz

czyli co jest przyczyną że po włączeniu komputera obraz jest czarny? a karta wysyla sygnal bo z ekranu znika brak sygnału??

Lipton
komentarz
komentarz

Być może karta jest uszkodzona...

Najlepiej idź do kogoś, kto ma złącze AGP i włóż kartę jeżeli zadziała znaczy że coś jest z twoim kompem, będziemy dochodzić metodą prób i błędów :)

dzikizwierz
komentarz
komentarz

nie ma za bardzo jak wiekszosc pci-e albo na wakacjach ;)

Lipton
komentarz
komentarz

No to ja już nie mam pomysłów :(

dzikizwierz
komentarz
komentarz

a jestes pewny czy podlaczenie pod dvi nic nie da? bo nie wiem czy hajs wydac na kabel :)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie ma sensu wydawać kasy.

dzikizwierz
komentarz
komentarz

a może to być wina tych dwóch urwanych nózek? bo sam nie wiem czy czegoś nie schrzanie jak tu wlutuje

foto uszkit9.th.jpg

prosze o odp

A43vil
komentarz
komentarz

jaki nóżek ? ja tam nie widzę nic urwanego dąłbyś radę zrobić nie takie rozmazane.

Machur
komentarz
komentarz

przykro mi ale nie widze nic na tym zdjeciu;/

dzikizwierz
komentarz
komentarz

to zmniejsz i zobaczysz, oba kwadratowe te większe mają urwaną środkową nózke

rafidoc
komentarz
komentarz

Jak masz pojęcie o lutowaniu to lutuj. Te nózki napewno nie powinny być urwane. Tylko mocno nie przegrzewaj . Krótkie pewne luty. Może się uda . Inaczej karta do kosza.

dzikizwierz
komentarz
komentarz

hmm jeszcze nie lutowałem a może od tego czasu pojawił sie na forum ktoś kto ma jeszcze jakies pomysl :P?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.