x-kom hosting

Jak przełączyc z IDE na SATA ??

Dawidow89
utworzono
utworzono

Mam laptopa i facet co mi prędzj wgrywał windowsa zainstalował go zmieniając na ide niewiem czemu chyba bo temu bo do sata czamiec jakąs płytke jak sie dobrze orientuje wiec moje pytanie jak zmienic z ide na sata bo dysk mam na sata a jest przełączony na ide i czy to mocno zwiekszy szybkosc ???

Przemek
komentarz
komentarz

Mam laptopa i facet co mi prędzj wgrywał windowsa zainstalował go zmieniając na ide niewiem czemu chyba bo temu bo do sata czamiec jakąs płytke jak sie dobrze orientuje wiec moje pytanie jak zmienic z ide na sata bo dysk mam na sata a jest przełączony na ide i czy to mocno zwiekszy szybkosc ? ??
na poczatku wprowadzania dyskow SATA byly dwie mozliwosci podlaczenie dysku twardego tylko ze watpie aby takie rozwiazanie mialo miejsce w laptopie... innej mozliwosci nie ma jak tylko zobaczyc czy faktycznie ten dysk jest z interfejsem SATA... a do tego trzeba rozkrecic lapka... jesli koles powiedzial Ci ze zmini z SATA na ATA bez wyjmowania dysku to Ci bajke wcisnal...
Dawidow89
komentarz
komentarz

No w programie Ewerest Home pokazuje mi sata to czemu on gada ze mam włonczone ATA ?? dodaje obrazek

Przemek
komentarz
komentarz

Dawidow89, to widac ze sie zna na kompach :>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.