x-kom hosting

Kolega ułamał nózke help!

Gość
utworzono
utworzono

Witam! Mam problem mój kumpel pogioł i ułamał jedną nóżke od procka da się jakoś na reperować coś w stylu makgajwera? Help! Jak coś to kipi nowy procek. Ma tera nauczkę ze po pijaku nie wolno brać sie za kompa. ;]

Gość
komentarz
komentarz

Wprawny i doświadczony elektronik z dobrą lutownicą może przylutuje nóżkę, ale to ciężka robota.

Akahan
komentarz
komentarz

Mój kolega mówił mi, że mu bez nóżki chodzi, chyba nawet bez 3 :D Ale ja mu nie wierze.

PS. Lepiej se podpis zmień, wiesz czemu :>

Micha7
komentarz
komentarz

trzeba zrobić przeszczep od innego ;d, można spróbowac ;>

Damian's
komentarz
komentarz

Jak masz gwarancje to oddaj go na gwarancje i powiedz że już tak było.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie sądzę, żeby uwierzyli, że procek był bez nóżki. Chociaż, wszystko jest możliwe... Znajomy mojego kumpla złamał kartę graficzną (ta, trzeba być idiotą), bo szarpał, nie odblokowawszy jej wcześniej, ale przyjęli mu ją, uwierzyli, że się przegrzała o.O

Anonim1
komentarz
komentarz

Zależy z jakiej strony pękło :D

Mi się połowa powyginała(jakoś dałem radę wyprostować :D), jedna jednak pękła, ale PC działało.

Procek to Intel Celeron D 330 :D

Mattix95
komentarz
komentarz

Na allegro sprzedają bez nóżek :P Cena nie jest obniżona bo to w większości procków nic nie robi ... :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.