x-kom hosting

Problem z kartą graficzną

Piotrekstce
utworzono
utworzono

Witam.

Po tym jak restartowal mi sie sam komputer, szukajac przyczyny zauwazylem ze karta graficzna ( GeForce 6600GT) jest bardzo goraca, a wiatraczek w niej bardzo wolno sie kreci, a czasem wcale. Gdyby się spalila to nie moglbym wlaczyc komputera, a gdyby wiatraczek padl to chyba wcale nie powinien dzialac. Dziwi mnie to troche. Wie ktos co moze byc przyczyna i co powinienem zrobic? Z gory dziekuje.

Weacky
komentarz
komentarz

bardzo możliwe, że padł w wiatraczku układ odpowiedzialny za regulację obrotów.

Nie masz przypadkiem zainstalowanego jakiegoś softu, który może ograniczać obroty wiatraka?

I czy wiatrak zawszę się tak wolno kręci, czy już po uruchomieniu Windowsa?

Piotrekstce
komentarz
komentarz

Softu żadnego nie mam, a wiatraczek nie zawsze tak wolno pracuje, akurat teraz jak pisze tego posta dostal jakiegos kopa :P jednak czasem prawie w ogole przestaje i zachowuje sie jakby go cos blokowalo tzn szybki ruch zwalnia szybki ruch zwalnia itd. No i troche glosno pracuje tylko nie wiem czy akurat teraz jak mam z nim problemy, czy dlatego ze tak szybko pracuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.