x-kom hosting

GTX 280 czy HD 4870x2

adameq
utworzono
utworzono (edytowane)

otóz skladam nowego kompa i potrzebuje rady co do grafiki, wiem ze to <przynajmiej dla mnie> problematyczna sprawa...

znalazlem dwie, moim zdaniem godne uwagi, i wiem ze radeon jest lepszy tyle ze czy nie bedzie to marnotrastwo jezeli mam 19 calowy monitor i natywna rozdzielczosc 1440x900... co o tym sadzicie??

Duban
komentarz
komentarz

Jasne, że Radek. Teraz to on jest "największym potworem" :D

W sumie ot zależy czy będziesz tylko grał i kiedy będzie następna modernizacja kompa ;)

adameq
komentarz
komentarz

modernizacje zrobilbym gdzies tak za 2-3 lata... poki co nic nie chce zmieniac... nawet nie chcialbym brac sie za oc

slyszalem opinie ze przy "niskich" rozdzielczosciach tj. 1440/900 nie ma sensu inwetsowac w tego radka bo bedzie sie on "dlawil" przy nich co o tym myslicie?

DarthMail
komentarz
komentarz

Moim zdaniem też nie ma sensu dla takiej rozdziałki - po prostu się ta karta nie opłaca, jeśli nie masz w planach zakupu nowego monitora. Dlatego ja(mam 19"), jak mi się uda, wymienię 3870X2 na 4870 i dostanę ok 400 zł zwrotu różnicy. A jak będę chciał nowy monitor kupić, to dokupię drugiego 4870 i po sprawie :) Poza tym, ta karta potrzebuje mocnego zasilacza i procesora, więc jak dla mnie tym bardziej nie ma sensu :P

mis456
komentarz
komentarz

Przy takiej rozdzielczości weź GTX280 a nawet GTX260 bo nei wykorzystasz mocy HD4870x2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.