x-kom hosting

[Rozwiązany][480zł]Jaka grafika?

siwex19
utworzono
utworzono

Posiadam taki sprzęt:

Płyta główna: GIGABYTE GA-M52L-S3

Procesor: AMD ATHLON x2 6000

Zasilacz: TRACER HELL-FIRE SILENT 450W PFC

Dysk twardy: Samsung 320GB 7200 SATA

Pamięć RAM: 2x2GB 800MHz Kingston

To wszystko już jest złożone tylko brakuje grafiki, jaką grafikę proponujecie do tego sprzętu? Buszuje już od 8 dni po sklepach internetowych i nie moge sie zdecydować, więc zdam się na ekspertów, co proponujecie?(max koszt to 480zł)

stawar12
komentarz
komentarz

Radeon HD4850 PowerColor będzie ok, ale na twoim miejscu zmienil bym zasilacz bo może długo niepociągnąć

siwex19
komentarz
komentarz
Radeon HD4850 PowerColor będzie ok, ale na twoim miejscu zmienil bym zasilacz bo może długo niepociągnąć

Ten zasilacz był razem z obudową i na zasilaczach sie nie znam(a jaki byłby dobry), zawsze nie lubiłem radeonów, koledze sie spaliły już dwa, bardziej myślałem o GIGABYTE GEFORCE 9600GT.

siwex19
komentarz
komentarz

To aż taki beznadziejny tez zasilacz że nie mogę dobrej grafiki podpiąć? Może trochę pociągnie?

DeNeB
komentarz
komentarz
To aż taki beznadziejny tez zasilacz że nie mogę dobrej grafiki podpiąć? Może trochę pociągnie?

Ten zasilacz co ci podałem jest dobry ale i tak nie bedzie miał za duzo zapasu a co dopiero ten tracer, lepiej nie ryzykowac

siwex19
komentarz
komentarz

Przecież moc jest taka sama

DeNeB
komentarz
komentarz

Moc nie jest najwazniejsza ale liczy sie marka. Twoj zasilacz jest na tej liscie: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=15725 wiec wymien go jak najszybciej

stawar12
komentarz
komentarz

Chodzi o to ze ten zasilacz może się zepsuć w każdej chwili. Oczywiscie możesz podpiąć grafikę, ale ryzykujesz spalenie całego sprzętu

siwex19
komentarz
komentarz

Teraz mnie naprawdę przeraziliście :o:o:o , teraz pewnie zamiast grafiki kupie najpierw zasilacz, jak będę szedł do sklepu to wydrukuje tą listę powiem żeby mi dali zasilacz taki którego nie ma na liście. :)

To co ja zrobię z tym tracerem nawet go nigdy nie włączałem

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Tak wymien wymien! :P Kup tego chiefteca co podał Marshal91, 480zł-110zl,czyli zostanie ci 370zl.dołóż 20zl do 8800gts http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-701 i komp masz zajebisty :D

stawar12
komentarz
komentarz

nietrzeba się zaraz przerażać. Taki zasilacz może chodzić 6 lat, a może pochodzić 2 miesiące, ale od razu nie padnie. Kup HD4850 i zaoszczędź na Chiefteca Gps-450 i bedzie ok

siwex19
komentarz
komentarz

Jakoś tania ta grafika w tym sklepie, kupowaliście coś w nim, bo na allegro są droższe.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Bierz ja i sie nie zastanawiaj.moj kumpel ostatnio kupował jest bardzo zadowolony,a jezeli chodzi o cene to ten sklep jest generalnie tani

siwex19
komentarz
komentarz

No to teraz wiem przynajmniej co i jak, zamawiam GEFORCE 8800GTS a zasilacz zmienię w następnym tygodniu, WIELKIE dzięki za pomoc!

Jestem tu pierwszy raz a odpowiedź dostałem po kilku minutach, jeszcze nie widziałem tak dobrego forum

falcon1984
komentarz
komentarz

Tylko nie podłączaj pod Tracera tego GeForca 8800GTS jak ci jego życie miłe :P

siwex19
komentarz
komentarz

Zauważyłem na tej liście że na pierwszym miejscu jest CEDEGEN a właśnie ten zasilacz mam w starym kompie i chodzi już 6 lat bez zarzutu.

stawar12
komentarz
komentarz

Zależy od modelu. Na liście są konkretne

siwex19
komentarz
komentarz

OK dzięki za pomoc, bo już zeszliśmy za bardzo z tematem :) Temat można zamknąć :)

Właśnie zamówiłem Radka HD4850

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.