x-kom hosting

nowa karta graficzna

jacek.h
utworzono
utworzono

witam, mam zestaw hp pavilion AMD Athlon 64 x2 dual core 4600+, 2gb ram, i do tej pory mialem karte graficzna geforce 7500le 512mb ram, ale niestety, karta sie zepsula i poszukuje czegos nowego, lepszego- tak do 600zl. nie za bardzo znam sie na komputerach wiec chcialem sie poradzic, jaka karta bylaby najodpowiedniejszym zakupem :)

z gory dziekuje za pomoc :)

Akahan
komentarz
komentarz

Najpierw proponowałbym się dowiedzieć czy można w tym laptopie wymienić kartę graficzną(a w nielicznych można), a jak nie to oddaj na gware.

jacek.h
komentarz
komentarz

to jest pc :) z serii a1657c

Lipton
komentarz
komentarz

Jak się nie mylę, karta, która jest tam zainstalowana jest kartą niskoprofilową.

7500LE jest jedną z mocniejszych kart o takiej konstrukcji. Radziłbym sprzedać ten zestaw i kupić jakiś porządny komputer.

jacek.h
komentarz
komentarz

hmmm, czyli raczej moge pomarzyc o karcie z rodzaju geforce 8600, 8800?

bo do tej pory proponowano mi 9800 gtx+ ale co mnie zastanawia to czy ta karta podejdzie pod moj zestaw

Lipton
komentarz
komentarz

Zrób zdjęcie tyłu komputera i wstaw je tu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.