x-kom hosting

Karta graficzna

Stachowski
utworzono
utworzono

Otóż posiadam aktualnie karte graficzną GeForce 4 MX 4000 i nie jestem z niej już zadowolony ponieważ chciałbym pograc sobie w takie gry jak heroes V, Medieval II lub Company of Heroes. Potrzebuje zatem karty graficznej aby mogły na niej działać wymienione gry (lepszej już nie potrzebuje). Mam złącze AGP 8x ! Więc potrzebuje o takim samym wejściu. Może być nawet 128mb byle by miała około 15. Pixel Shader a cena około 150zł.

Drugie pytanie :

Jeżeli mam karte graf AGP 8x to jeżeli kupie 16x to będzie działac ze zmniejszoną wydajnością?

Najbardziej mi zależy na 1 pytaniu. Najlepiej żeby były takie karty które są jeszcze w sprzedaży w sklepach komputerowych (nie internetowych). Podawajcie modele i cenę

Moja Płyta Głowna: Gigabyte GA-K8U

Procesor: AMD Sempron 2500+ 1400mhz (1.4 Ghz)

RAM 1.5 GB

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj resztę sprzętu: procesor, zasilacz, pamięć itp.

Gość
komentarz
komentarz
Jeżeli mam karte graf AGP 8x to jeżeli kupie 16x

Nie było kart graficznych na AGP 16x - tylko na PCI-E. Taka karta nie będzie pasowała do Twojej płyty głównej!

Stachowski
komentarz
komentarz

Ok to na jedno (to drugie) pytanie znam odp. A co z tym 1? Jaka karta graf?

falcon1984
komentarz
komentarz
Ok to na jedno (to drugie) pytanie znam odp. A co z tym 1? Jaka karta graf?

Jak mamy kartę doradzić to musimy wiedzieć jaki masz procek i zasilacz i ram

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Otóż posiadam aktualnie karte graficzną GeForce 4 MX 4000 i nie jestem z niej już zadowolony ponieważ chciałbym pograc sobie w takie gry jak heroes V, Medieval II lub Company of Heroes. Potrzebuje zatem karty graficznej aby mogły na niej działać wymienione gry (lepszej już nie potrzebuje). Mam złącze AGP 8x ! Więc potrzebuje o takim samym wejściu. Może być nawet 128mb byle by miała około 15. Pixel Shader a cena około 150zł.

Do tego proca to chyba max radeon 9800pro[koszt niecalych 100zl] np. http://allegro.pl/item412838471_sapphire_a...ara_fvodss.html mocniejsze karty bede spowalniane przez tego proca.

Ebola
komentarz
komentarz

9800pro byla by dobra...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jakbyście nie zauważyli, to płyta jest na Socket 754 ;) Semprony S.754 są sporo szybsze od tych Socket A. Wg mnie można by wsadzić nawet GeForce'a 6600 GT (chociaż wtedy mimo wszystko lekkie O/C by się przydało, np. z 200 MHz, do 1,6 GHz), chociaż Radeon 9800 Pro też nie jest złym pomysłem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.