x-kom hosting

Intel Core 2 Quad Q6600-OC

remik120391
utworzono
utworzono

Witam mam procesor Quad Q6600 chciałbym go podkręcic ale powiem wam szczerze nie wiem jak.

Jest 2.4 GHz pytanie jest też takie na ile moge go podkręcic bez obawy na uszkodzenia. 3.0; 3.5GHz?

W Idle trzyma okolo 35-38 stopni w stresie nie wiecej niz 63 stopnie bez OC. Chłodzenie Intela oryginalne.

Ten moj procesor spowalnia Radona EAH 4870? Bo 2-rdzeniowy z takim taktowaniem napewno, nie wiem jak to jest przy 4-rech rdzeniach.

//2. Zabrania się zadawania pytań dotyczących możliwości podkręcenia danego urządzenia. Ma na to wpływ bardzo wiele czynników i jednoznaczna odpowiedź na takie pytania nie istnieje.

//+10%

//sniper45

Akahan
komentarz
komentarz

4 rdzenie tak samo jak dwa niby w testach nie spowalnia, ale musisz wykręcić tak na 3,4 GHz, ale to musisz dokupić lepsze chłodzeine, jeżeli chcesz, a jak masz w sygnaturce, że CrossFire to z 4 GHz byś musiał, a to jak na domowe warunki jest ekhem lekko mówiąc nie wykonalne.

remik120391
komentarz
komentarz

Dzieki. Czyli trzeba chlodzenie.

A jak sie podkreca procesor bo nigdy tego nie robilem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.