x-kom hosting

Nowy telefon do 300zł z Allegro.

Krzysiek6
utworzono
utworzono

Witam.

Chciałbym kupić sobie nowy telefon, najlepiej na Allegro.

Ten samsung wpadł mi w oko -> KLIK <-

Chciałbym żeby telefon miał odtwarzacz mp3 oraz slot na karte pamięci.

Możecie mi coś polecić?

localh0st
komentarz
komentarz

Samsungi słabo odtwarzają muzykę na głos (czyli nie przez słuchawki), i przeważnie mają głupie zarządzanie utworami.

Boski4
komentarz
komentarz

Lepszym wyborem będzie jakiś Sony Ericsson

//podawaj konkretne argumenty!

//Saper

localh0st
komentarz
komentarz

Sony Ericsson też jest słaby, jeśli chodzi o wytrzymałość. Według mnie powinieneś się kierować modelami Nokii.

Zarov
komentarz
komentarz

SE daje dużo możliwości, ale imho te dżojstiki. Sam wziąłem SE tylko dlatego że nie miał go. Jednak Localh0st ma rację, lepiej zwróć uwagę na wytrzymałość niż funkcje.

Kamix
komentarz
komentarz
SE daje dużo możliwości

Właściwie to minimalne w porównaniu do Nokii z Symbianem.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

hmmm <myśli>

Może coś takiego -> KLIK <- ?

ziom
komentarz
komentarz
Sony Ericsson też jest słaby, jeśli chodzi o wytrzymałość. Według mnie powinieneś się kierować modelami Nokii.
SE daje dużo możliwości, ale imho te dżojstiki. Sam wziąłem SE tylko dlatego że nie miał go. Jednak Localh0st ma rację, lepiej zwróć uwagę na wytrzymałość niż funkcje.

A co Wy panowie rzucacie Ericssonami po ścianach, kąpiecie się z nimi czy co ? :D

Dżojstik też nie jest taki straszy, to była wada k700i, w k750i się zdarzają jakieś nie trafione dżojstiki, ja się z takim nie spotkalem. A Nokii poniżej 300 zł z symbianem nie polecam, wolno to chodzi. Miałem 6600 i strasznie muuli. Nie ma nawet co porównywać z SE.

A porownajcie sobie zdjęcia z Nokii co ma 2MpX, a k750i co tez ma 2Mpx. A o jakości dźwięku już nie wspomnę.

Suma sumarum polecam k750i, a k750i@w800i + paczka patchów to już jest pełnia szczęścia ;)

Pozdrawiam ;)

kozman
komentarz
komentarz

K750i Bezapelacyjnie, najlepszy wybór z tych tutaj podanych.

Ale ja od siebie poleciłbym K550i. Lepszy wyświetlacz od k750,

możliwosc przeróbki @w610 (flash menu - super efekt).

Jedynym minusem jest ciut gorszy aparat niż w k750.

n31T
komentarz
komentarz

SE są przereklamowane, miałem przez jakiś czas k750, znudził mi się po tygodniu.

A jak ktoś chce aparat mieć dobry to niech lepiej kupi sobie cyfrówkę zamiast telefonu bo nawet w n95 te 5mpx pozostawiają wiele do życzenia...

kozman
komentarz
komentarz

A ja bym nie wybrał padła typu 6230i czy 5300... dźwięku dobrego za cholerę w tym nie usłyszysz.

Ten żałosny dźwięk bez głębokiego basu w 5300 i strasznie okrojony wyświetlacz i zerowe funkcje 6230i.

N70 jest spoko, tylko sporo droższa.

n31T
komentarz
komentarz

6230 nie podałem dla dobrego dźwięku, tylko dla tego że telefon jak na swoją klasę, jest niezawodny wręcz idealny (podkreślam JAK NA SWOJĄ KLASĘ). Co do 5300 dźwięk nie był idealny ale był dobry. Ale nie wiem czemu ty się czepiasz odtwarzaczy w tych telefonach, bo k750 też nie świeci przykładem.

kozman
komentarz
komentarz

Nie świeci? otóż mylisz się, był to najlepszy odtwarzacz mp3 w telefonie, kiedy wyszedł.

Dźwięk jest czysty w porównaniu "muzycznych" nokiach pierwszego wydania, które wyszły dosyc długi czas po k/d750.

Poza tym nie chciałem sie czepiac tylko nakierowac na coś innego niż Ty podałeś.

W zasadzie wybór należy do autora postu. Te telefony już są na tyle znane, że napewno miał z nimi do

czynienia chociażby u znajomych.

Ja podtrzymuje swój wybór k750 lub k550.

Uwzględniam możliwości tuningu obydwu telefonów(którego w nokii bez symbiana niestety nie doświadczysz).

Mikrut
komentarz
komentarz

Ja polecam Ci SE W200i http://www.allegro.pl/item412466591_nowy_s...iki_mps_60.html . Lub jak chcesz wsadzic więcej pamięci do telefonu tzn. 4GB to kup sobie SE K530i i przerób sobie go na W660i.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

W200i miałem przez rok, ale mi padł, a gdy zobaczyłem że nowy kosztuje 199zł, to powiedziałem sobie, że nie naprawiam.

SE K530i też jest fajny, no juz te 29zł dołoże i chyba kupie tego SE.

FutureTrance
komentarz
komentarz
A ja bym nie wybrał padła typu 6230i czy 5300...

Padła?Hyh rozśmieszyłeś mnie tym postem <_< 5300 to dobry telefon.Może i są na niego skargi na to że ma za słabą baterie ale z resztą jest wporządku.Ma slot na MicroSD można rozszerzyć o ile się nie myle do 2 GB I to starczy.A to że nie ma basu?Koleś nie kupuje sobie komórki żeby chodzić po mieście i słuchać muzyki przez głośnik bo to jest przypałowe.I mówisz mu o N70?Różnica cen.Mój brat ma N70 i się strasznie muli.Dla mnie nieopłacalna.Może N73 ME ale ta co podałeś nie.

n31T
komentarz
komentarz
Padła?Hyh rozśmieszyłeś mnie tym postem <_< 5300 to dobry telefon.Może i są na niego skargi na to że ma za słabą baterie ale z resztą jest wporządku.Ma slot na MicroSD można rozszerzyć o ile się nie myle do 2 GB I to starczy.A to że nie ma basu?Koleś nie kupuje sobie komórki żeby chodzić po mieście i słuchać muzyki przez głośnik bo to jest przypałowe.I mówisz mu o N70?Różnica cen.Mój brat ma N70 i się strasznie muli.Dla mnie nieopłacalna.Może N73 ME ale ta co podałeś nie.

Wiesz no tym że n70 muli to mnie rozśmieszyłeś lekko. Specjalnie sprawdziłem ten telefon i póki nie włączyłem kilku programów naraz to nie mulił. Może ty muleniem nazywasz lekkie przycięcia przy włączaniu menu, ale zapewniam Cię, że występują one nawet w telefonach wyższej klasy typu n95...

Co do 5300 to się z tobą zgodzę ;)

pozdrawiam

Jakob
komentarz
komentarz

kup sobie nokie n-gage troszke duza ale fajna lub samsunga e250 :)

kamilze
komentarz
komentarz

To ja polece telefon ktory sam posiadam czyli SE w810i , robi swietne foty, i do tego ma super glosnik i w komplecie dostajemy najlepsze sluchawki dawane w zestawach . Fon ma slot na karty pamieci , bluetoth, irde,2Mpx, Funkcje megabass, i na dodatek mozna w nim zmienic sterowniki dzwieku jak i aparatu i wgrac mnostwo patchy .

  • 2 tygodnie później...
borysek
komentarz
komentarz

do czego ma być dokładnie ten telefon? osobiście stawiam na niezawodność, jakość wykonania i wytrzymałą baterię, więc proponuję brać nokię z serii Classic w twoim przypadku 3110 lub 3500 posiadają wszystkie potrzebne funkcje w tym bardzo dobre mp3 oraz bateria spokojnie daje radę wytrzymać co najmniej tydzień ( wiem bo mam 3110 )

arusi1
komentarz
komentarz

sagiem my412x

lesny1993
komentarz
komentarz

Osobiście polecę ci K750i z przeróbką na W800i do tego słuchawki HPM-70

Sam tak miałem i Bass po prostu był idealny, czysty, głęboki

Niestety przestawiłem się na filmy (Nokia 9300) :D

bush
komentarz
komentarz

posiadam j600 e i jestem zadowolony. MUzyka bardzo glosna nie jest, ale znosna. Dobry czysty dzwiek. Ale wada jest to ze nie mozna chodzic po menu z wlaczona muzyka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.